Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu dün Trabzon’dan son bahar manzaralarını sosyal medya hesabından paylaştı. Ancak vatandaşlar görselliğin güzelliğini bir kenara bırakıp şehrin geldiği halden şikayetlerini Başkan Zorluoğlu’nun paylaşımın altına sıraladı. Trabzon’a yapılan hizmetlerin yetersiz olduğunu savunan vatandaşların yorumları şu şekilde oldu:

Yorum 1: 20 yılda şehir 100 yıl geriye gitti. Utanmadan sıkılmadan ağaç yaprak paylaşıyorsunuz.

Trafik sorununu, Boztepe’ye gömdüğünüz betonları, Beşirli’nin deniz ile bağlantısını nasıl kestiğinizi, yeni stadyumun etrafını paylaşın bizimle.

Yorum 2: Aç kalan gitsin sonbaharda dökülen yaprakları yesin.

Yorum 3: Üst geçitlerin ayaklarını boyatıp ışıklandırmaktan başka ne yaptınız Allah aşkına?

Yorum 4: Bugün Gazipaşa caddesinin her iki tarafındaki kaldırımı da aynı anda kazmanızdan dolayı eşim ve kızım yüzüstü düştü. Öyle bir gideceksiniz ki aklınız şaşacak aldığınız oylara.

Ayrıca gelen bir başka yorumu da ayrı ele alıyoruz. Başkan Zorluoğlu ve günebakış logosunu yan yana koyarak hiçbir şey yapmayıp eleştirenler diye günebakışı işaret edip hizmetiyle cevap veren diye Başkan Zorluoğlu’nun görseli paylaşılmış. Sahi gerçekten hiç bir şey yapmayıp eleştiriyorsak o zaman Başkan Zorluoğlu’nun her paylaşımına neden bu kadar fazla tepki geliyor? Vatandaş karşısında muhatap bulamayınca sosyal medyadan derdini anlatıyor. Bizi yalnız eleştirmekle itham edenlere vatandaş yazdıklarıyla cevabı bize bırakmadan kendisi veriyor.