Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Zorluoğlu, Çaykara ilçesine giderek çalışmaları yerinde incelemelerde bulundu. Başkan Zorluoğlu’na ziyareti sırasında Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok, AK Parti Çaykara İlçe Başkanı Muhammet Selçuk ve ilgili daire başkanları eşlik etti. Esnafla ve vatandaşlarla bir araya gelen Zorluoğlu, "Trabzon’un 18 ilçesini ziyaret ediyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren başlattığımız projeleri yerinde inceliyoruz. Görüyoruz ki birçoğu bitmiş ve bu bizleri çok memnun ediyor. Büyükşehir Belediyesi olarak 18 ilçemizde imzamız olsun istiyoruz. Sadece Ortahisar’da değil, 18 ilçemizin tamamında adalet ve hakkaniyet anlayışı içerisinde çalışmalarımızı yürütüyoruz” dedi.  

WhatsApp Image 2022-09-07 at 17.24.21 (1)

Başkan Çebi'den başörtüsü tartışmalarına sert tepki! Başkan Çebi'den başörtüsü tartışmalarına sert tepki!

İLÇEDE YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALARLA İLGİLİ BİLGİ VERDİ
Çaykara ilçesinde gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili bilgi veren Başkan Zorluoğlu, “Çaykara ilçemizde bu yıl 3 bin 115 metreküp beton döktük. Şu anda asfalt ekiplerimiz Hayrat ilçemizde çalışıyorlar, oradaki işlerini bitirdikten sonra Çaykara’ya gelecekler. Uzungöl’de bir arıtma tesisimiz var. Orası da bakım onarımı yapılarak devreye alınacak. Bu konuda TİSKİ Genel Müdürlüğümüz çalışmalarını sürdürüyor. En kısa zamanda bir sonuç alacağız. Ayrıca Uzungöl’ün yaz aylarında yaşanan su sıkıntısını yapılan sondajlarla giderdik ve bu yıl içerisinde bölgede su sıkıntısı yaşanmadı. Bunların dışında Çaykara’da yapımı tamamlanan İmam Hatip Lisesi’nin çevre düzenlemesini Büyükşehir Belediyesi olarak biz üstleniyoruz. En kısa zamanda bu okulumuzun çevre düzenlemesini gerçekleştireceğiz.” şeklinde konuştu. 

WhatsApp Image 2022-09-07 at 17.24.24

KAYMAKAM GÜZEL’E ZİYARETTE BULUNDU   
Ziyaret kapsamında Sanayi Sitesi, TİSKİ 4. Bölge Müdürlüğü, İtfaiye Amirliği ve Gençlik Merkezi çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Zorluoğlu, daha sonra Çaykara Kaymakamı Muhammet Güzel’i makamında ziyaret ederek çalışmalarla ilgili bilgi aldı.