Zafer Partisi Trabzon İl Başkanı Aycan Sulak Elbir, yöneticileri ile birlikte kentteki bir otelde basınla bir araya geldi. Elbir, " Aşçıyım. Yapmadığım bir mesleğim var.

Ayyıldız Hareketi ile Zafer Partisi ile ilişkim var. Kurucu İl Başkanıyım. 6 ilçemizde kongre yaptık. ORTAHİSAR BEŞİKDÜZÜ ÇARŞIBAŞI DERNEKPAZARI YOMRA İLÇELERİMİZ HAZIR. ÇAYKARA VE ŞALPAZARI HAZIR. Bunun dışında da çalışmalarımız devam ediyor. Trabzonumuz için her şeyin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. şu anda kayıtlı resmi anlamda merkezde 250 üyemiz var. Son dönemde gençlerden inanılmaz bir ilgi var. Yüzde 30 civarında Ak Parti'den gelen var. Şu an oy oranımız yüzde 7-8 civarında. Eminim ki bu sandık başında değişecek." ifadelerini kullandı.

Elbir açıklamalarının ardından basından gelen soruları yanıtladı.

Trabzon Havalimanı’na sadece 1 ayda 1.5 milyon yolcu indi Trabzon Havalimanı’na sadece 1 ayda 1.5 milyon yolcu indi

Genel Başkan Ümit Özdağ'ın eleştirdiği bir rüzgar oluştu. Ülke yılbaşından sonra seçim atmosferine girecek. Siz Genel Başkan'ın enerjisini ettirebilmek misiniz? 

Elbir: "Ulusal basın bizi yansıtmıyor bilinçli olarak bastırılır. Gençlerimizle birlikte enerjimizi sahaya yansıtacağız. Hedef kitlemiz gençler. Çok ilgili çok bilinçli geliyorlar. Sosyal medyayı inanılmaz güzel kullanıyorlar."

18 ilçede teşkilatlanma seçime yetişir mi? 

Elbir: "Yetiştiririz."
Ümit Özdağ'ın Trabzon programı var mı? 
Elbir: "Büyük kongreden sonra Trabzon'da Ümit Özdağ ziyaretlerde bulunacak."