Trabzonspor ile anlaştığı iddia edilen milli futbolcu Yusuf Yazıcı Fransa'da kalıyor.

Birkaç haftadır adı Trabzonspor ile anılan Yusuf Yazıcı tranferinde flaş bir gelişme yaşandı. Kameralar karşısına geçen Fransız kulübü Lille'in teknik direktörü Paulo Fonseca, Yusuf Yazıcı'nın geleceğine dair önemli açıklamalarda bulundu.

yusuf_2161

Fransız medyasının haberine göre, Trabzonspor'un istediği Yusuf Yazıcı Fonseca'nın isteğiyle takımda kalacak. L'Equipe'de yer alan habere göre kendisine takviye isteyen Fonseca yönetimden istediği cevabı alamadı. Yaptığı basın toplantısında tekrardan transfer isteğini vurgulayan teknik direktör, Yusuf Yazıcı'nın durumuna da değindi.

yusuf-yazici-resmen-lille-den-cska-ya-transfer-14677281_3675_m-61-4

YUSUF FRANSA'DA KALACAK

Yusuf Yazıcı'nın geleceğiyle ilgili tartışmalara kapıyı kapatan Lille teknik direktörü Fonseca, Yusuf Yazıcı'nın ayrılık olasılığının artık geçerli olmayacağını söyledi. Trabzonspor da dahil olmak üzere Avrupa genelinde bir çok kulübün ilgilendiği milli futbolcu Fransa'da kalacak.

60dad9fb4e3fe11a307833d7

Rémy Cabella'nın kötü performansı, Angel Gomes'in Benjamin André'nin yanında bir kademe daha düşük seviyede oynaması, Yusuf Yazıcı'nın Paulo Fonseca'nın kadrosunda bir gelecek sağlayan daha tutarlı bir oyun süresi yakalamasını sağlayacak.

UEFA'dan Monaco Maçı Öncesi Trabzonspor Paylaşımı UEFA'dan Monaco Maçı Öncesi Trabzonspor Paylaşımı

Son aylarda transferi iyiden iyiye konuşulan Yusuf Yazıcı'ya bir şans daha verilecek gibi gözüküyor.