Lille forması giyen ve devre arasında CSKA Moskova takımına kiralanan Yusuf Yazıcı'nın geleceği hakkındaki belirsizlik devam ederken, menajeri Ahmet Cebeci'den açıklama geldi.

Geçen sezon devre arasında Fransa'nın Lille takımından Rusya'nın CSKA Moskova'sına kiralanan Yusuf Yazıcı'nın geleceği belirsizliğini koruyor. Gelecek sezon hangi takımda devam edeceği henüz belli olmayan Yusuf'un menajeri Adem Cebeci, Rus basınına önemli açıklamalarda bulundu.

yusuf yazıcı-2

Rusya'dan Metaratings'e konuşan Adem Cebeci, Milli oyuncunun CSKA Moskova'da kalıp kalmayacağına dair söyleyecekleri bir şey olmadığını kaydederken, "Kulüp tarafını ilgilendiren bir konu hakkında yorum yapamam. Bu iki kulübün çözüm bulması gereken bir sorudur. Maalesef hiçbir gücümüz yok" dedi.

0x0-yusuf-yazici-cska-moskovayi-buyuledi-macin-adami-secildi-1646124320092

Trabzonspor ile adı anılan Mertens Galatasaray ile anlaştı! Trabzonspor ile adı anılan Mertens Galatasaray ile anlaştı!

"Yusuf Yazıcı kalmak istiyor"

Menajer, "Söyleyebileceğim tek şey, Yusuf Yazıcı'nın CSKA'da harika zaman geçirdiği, niteliklerinin takımın şampiyon olmasına yardımcı olabileceğini gösterdiği ve kulüp tarihinin en başarılı transferlerinden biri olduğu. Yusuf, Rusya'yı ve Moskova'yı çok seviyor. Koşullar izin verirse Rusya'da kalmak istediğini defalarca belirttim. Daha fazlasını söyleyemem" ifadelerini kullandı.

resmiyet-kazandi-milli-futbolcumuz-yusuf-ve-14670353_3486_m-61-4

Geçtiğimiz sezonun devre arasında CSKA Moskova'ya giden milli futbolcu, çıktığı 12 karşılaşmada 8 kez rakip fileleri havalandırmayı başarırken, 2 defa da takım arkadaşlarına gol pası verdi.