AK Parti Trabzon İl Başkanı Mumcu açıkladı! AK Parti Trabzon İl Başkanı Mumcu açıkladı!

AK Parti Yomra Kadın Kolları Başkanı Nurten Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, Diyarbakır Anneleri’ni ziyaret ederek onlara destek oldular. Annelerin dertlerine ortak olan Başkan Şahin, “1000 günden uzun zamandır evlat nöbetinde olan Diyarbakır anneleri güzel haberler bekliyorlar” dedi.

Başkan Nurten Şahin ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada, “24 haziran Sabahı diyarbakır annelerini dertlerine biraz da olsa ortak olmak için ziyarette bulunduk. Ziyaretimizi genç komisyonunda bulunan genç kardeşlerimiz, mahalle başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimiz ile gerçekleştirdik.  

Tarihimizi daha yakından görüp 20 yılın içinde gelişen büyüyen bir Diyarbakır  görmek bize bu ailenin içinde olmanın gurunu yaşattı. Bir kez daha Diyarbakır da  1 miyon 800 bin nüfuslu 17 ilçe ile şehirin bir bölümü tarih kokarken 2. kapı ile daha yeni bir Diyarbakır’ın inşaasının yapıldığını gördük. Gönül bağı kurduğumuz Diyarbakır annelerimizin  acılarına bir parça da olsa ortak olmak istedik. Herbiri ile uzun uzun konuşma fırsatı bulduk. Annelerimizin  1000 günden fazla zamandır evlat nöbetinde gelecek en ufak güzel haberi bekliyorlar. Dualarımız onlarla. Tez zamanda evlatlarına kavuşmaları dileğimiz . Anaları ağlatan teröre lanet olsun. Hepsine Trabzon’dan Yomra’dan  sevgi selam söyleyerek vedalaştık.” dedi.

yomra haberleri 2 (1)yomra haberleri 2 (5)yomra haberleri 2 (3)yomra haberleri 2 (4)yomra haberleri 2 (2)