Efsane teknik adam Yılmaz Vural'dan Trabzonspor itirafı... Vural, Trabzonspor'da teknik direktörlük yaptığı dönemle ilgili önemli açıklamalarda bulundu...Trabzonspor haberi ( Ts spor haber )

Türkiye'nin en deneyimli teknik direktörlerinden Yılmaz Vural, Trabzonspor'da teknik direktörlük yaptığı döneme dair 360TV'de önemli açıklamalarda bulundu. Kırgınlıkları olduğunu dile getiren Vural, takımdan ayrılış süreci ile ilgili o dönemin yöneticilerine sitem etti ve şampiyon olabilecek bir takıma sahip olduğunu da belirtti. Vural, "Antrenmana başlayacaktım, Rahmetli Özkan Sümer yanıma geldi ve Yılmaz Hocam, 'yönetim artık seninle devam etmek istemiyor' dedi. İlk iş takımdan ayrıldım, havaalanına benimle gelenler oldu, gitme diyenler oldu ama yönetim gitmemi istiyorsa yapacak bir şey yoktu. O dönem şampiyon olabilirdik. İyi bir takımdık" dedi.

Trabzonspor'un hazırlık maçı programı belli oldu! Trabzonspor'un hazırlık maçı programı belli oldu!

Yöneticilerin o dönemlerde kaybetmeye tahammüllerinin olmadığını dile getiren Vural, "30 Yıllık kariyerimde maç sonlarında yöneticilerle karşı karşıya gelmek en büyük derdim. Trabzonspor'da da o dönem kaybetmeye tahammül yoktu. Taraftar anlayış gösterebiliyordu oysa ki. 1997 yılında oldu bunlar hala çok üzgünüm"

Kırgınlığın sebibini ise şu sözlerle anlattı Vural, "Aşk varsa kırgınlıkta vardır. Trabzonspor'u sevmemek mümkün mü? Anadolu'nun temsili."