Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Helvacı, Trabzon’dan meydan okudu.

Yeniden Refah Partisi Ortahisar İlçesi 2. Olağan Kongresi, Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezi’nde Genel Başkan Yardımcısı Erkan İlyas Helvacı’nın katılımıyla yapıldı. Kongreye AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahattin Çebi, Gelecek Partisi İl Başkan Yardımcısı Hüsamettin Özdoğan ve Deva Partisi Ortahisar İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyesi Bülent Muhsin de katıldı. 

S1690069

İLK SEÇİMDE İKTİDAR OLACAĞIZ

Açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı ve başkan adayı İbrahim Aydın, “İnsanlar akın akın Yeniden Refah’taki geliyor. İlk seçimde iktidar olacağız. Milli Görüş’ün kalesini Trabzon, Trabzon’un kalesini Ortahisar yapacağız.” dedi. 

S1690037

635 NOKTADA FABRİKA YAPACAĞIZ

İl Başkanı Mustafa Durmuş, “Erbakan Hocamızın 6 ayda yaptıklarını 20 yılda yapamadılar. Erbakan Hocamızın söylediği gibi maya lazım maya. Millet İttifakı’na bakıyoruz. Bizi destekleyin diyorlar. Ortada bir projeleri yok. Tek projesi olan Yeniden Refah Partisi. Yeniden büyük Türkiye için çalışacağız. 635 noktada fabrika yapacağız.” şeklinde konuştu.

S1690001

AK PARTİ’YE 4 KONUDA TEŞEKKÜR

Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Süleyman Polat, “kongreler bayramımız düğünümüzdür. Kongrede siyasi partiler eksikliklerini tamamlar ve hazırlıklarını gözden geçirir. Partimiz kuruluşlu 3 yıl oldu. Çalışan herkese teşekkür ediyoruz. Yeni seçilecek gerek İlçe başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimize başarılar diliyorum. Biz 3 içinde 81 ilde teşkilatlandık. 350 bin üyeye ulaştık. Bunu yaparken medya gücünden, dış güçlerden faydalanmıyoruz. Hazineden yardım almıyoruz. Kendi teşkilatlarımızın gücüyle yola çıktık. Biz hamal Hasan’ın paraları ile yola çıkacağız dedik. Diğer siyasi partilerde birinin öbüründen hiç farkı yoktur. Türkiye’de 130 parti var. Sadece 29 parti seçime girebilir. Programlarını inceleyin farkları yok. Bu memleket için kim iyi bir şey yapmışsa teşekkür edelim diyorum. Başörtüsü sorununu memleket gündeminden kaldırdığı için , Ayasofya’yı açtığı için İstanbul Sözleşmesinden geri adım attığı için ve savunma sanayinde yüzde 70’i bulduğu için AK Parti teşekkür ediyoruz. Diğer projeler verilen oyların karşılığıdır. Hepsi bir fiyasko olan projelerden dolayı teşekkür edemeyiz.tüketim toplumu olmaktan çıkmalıyız. Üretim, istihdam ve ihracat yaparak bu durumdan çıkacağız.” şeklinde konuştu.

Trabzon Ayvadere'de vatandaşların mağduriyetleri devam ediyor! Trabzon Ayvadere'de vatandaşların mağduriyetleri devam ediyor!

S1690012

YARINLAR BİZİM OLACAK

Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Ahmet Ziya Akıntürk, “Kongremiz hayırlı olsun. Birbirimizi Allah için seversek yarınlar bizim olacaktır.” ifadelerini kullandı. 

S1690007

İLK SEÇİMDE FATİH ERBAKAN’I CUMHURBAŞKANI YAPACAĞIZ

Genel Başkan Yardımcısı Erkan İlyas Helvacı, “81 ilde teşkilatlandık. 922 ilçede teşkilatlandık. 350 bin ıslak imzalı üyemiz var. Ne yapamazsınız dedilerse yaptık. ilk seçimde Fatih Erbakan’ı Cumhurbaşkanı yapacağız.” açıklamalarında bulundu.