Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "Küçük Ayaklar Büyük Yürekler" futbol şöleninde Yattara ve eski futbolcular maç yaptı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "Küçük Ayaklı Büyük Kalpler" futbol şöleninde, eski milli futbolcular Ümit Karan ve Evren Turhan ile eski Trabzonsporlu İbrahim Yattara Şanlıurfa'nın çocuklarıyla top koşturdu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi yattara (1)

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve 10-12 yaş arası 2.000 çocuğun katıldığı "Küçük Ayaklar Büyük Kalpler" futbol şöleni başladı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nde başlayan ve 4 gün süren Futbol Dünyası etkinliğinde, Ünlüler ve Şanlıurfaspor takımları maç oynadı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi yattara (4)

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı İbrahim Eyyüpoğlu, Şanlıurfaspor Kulübü Başkanı Emin Yetim ve çok sayıda davetli şenlikli bir atmosferde etkinliğe katıldı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı İbrahim Eyyüpoğlu, Ümit Karan, Evren Turhan ve İbrahim Yattara'dan oluşan ünlü ekip ile 10-12 yaş arası çocuklardan oluşan Şanlıurfaspor takımı arasındaki maçı eski hakem Serdar Tatlı yönetti.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi yattara (2)

Beyazgül: "Şanlıurfa, spor şehri olacaktır"

Düzenlenen futbol şöleninde 2 bin gencin katıldığını aktaran Başkan Beyazgül, "Türkiye'deki şöhretlerimiz ile miniklerimiz arasında bir maç yapıldı. Minik çocuklar maçı kazanmış oldu. Güzel bir spor, güzel bir maç oldu. Ümit Karan, Evren Turhan ve Yattara'ya bu etkinliğe katılmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Şanlıurfa'da futbol ümit veriyor. Allah'ın izniyle bu gençlerimiz ileride milli takımlarda oynayacaktır. Şanlıurfa gençlik şehri ve 20 yaş ortalaması var. Spora önem verdiğimiz zaman her branşta başarı gelecektir. Şu anda 71 branşta sporcularımız madalyalar aldı. Ulusal ve uluslararası müsabakalarda dereceler elde ettiler. Gençlerimizi ne kadar salonlara ve sahalara çekersek o kadar başarı gelecektir. Şanlıurfa, bir spor ve futbol şehri olacaktır. Şanlıurfa, tarih, turizm ve kültür şehri olduğu kadar gelecekte bir spor ve futbol şehri olacaktır" dedi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi yattara (3)

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Play-Off'a yükselen takımlar belli oldu UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Play-Off'a yükselen takımlar belli oldu

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Şube Başkanı Adnan Yükselir ise spora verdiği desteklerden dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'e teşekkür etti.