Televizyonların gedikli programlarından olan Kim Milyoner Olmak İster’e katılan bir yarışmacı, Trabzon sorusuna gelince joker hakkını kullanıp kız arkadaşına evlenme teklif etti.

TV ekranlarının izlenme rekorları kıran yarışmalarından olan Kim Milyoner Olmak İster'de ilginç bir olay yaşandı. Etimesgut’ta park görevlisi olarak çalışan Erol Yılmaz isimli yarışmacı, program esnasında Trabzon sorusu sorulduğu sırada sürpriz bir eyleme imza attı. Trabzon sorusuna kadar başarıyla yarışmayı getiren Yılmaz “Hangi isimde Trabzon’a özgü bir tatlı vardır?” sorusunda telefon joker hakkını kullanmaya karar verdi.

eekeke6_1

Yarışmaya beraber geldiği kız arkadaşı Damla Dilek’in babasını joker hakkını kullanmak için arayan Erol Yılmaz, önce kendisinden kızını istedi ardından da kız arkadaşına milyonların önünde evlenme teklif etti.

ek6_578

Trabzon Egemen Bebek için seferber oldu! Ortahisar Belediyesi destek için kermes düzenledi Trabzon Egemen Bebek için seferber oldu! Ortahisar Belediyesi destek için kermes düzenledi

Teklif karşısında büyük şaşkınlık yaşayan Damla Dilek, Erol Yılmaz’a “Evet” cevabını verdi. Cevabın ardından çift, stüdyoda uzun süre alkışlandı. 5’inci soruda yarışmadan çekilen Erol Yılmaz, hayatı boyunca unutamayacağı bir anı ile birlikte programa veda etmiş oldu.