Yabancı kuralının netleşmesi sonrası Trabzonspor Doğu Avrupa liglerine doğru transfer ağını genişletti.

Yabancı kuralının netleşmesi sonrası Trabzonspor transfer ağını genişlemeye başladı. takıma takviye konusunda ince eleyip sık dokuyan yönetim Abdullah Avcı rehberliğinde hareket ediyor.

Valmiera camilo mena (2)

Trabzonspor Avrupa yolcusu Trabzonspor Avrupa yolcusu

Fotospor'da yer alan habere göre; Genç oyuncu eleme konusunda en iyi ağa sahip olan Trabzonspor, yeni dış kuralı en iyi şekilde kullanacak takım olarak ön plana çıktı. Kural belirlendikten sonra Abdullah Avcı alınabilecek isimleri incelemeye başladı.

Valmiera camilo mena (3)

Transferde kulübünde mali menfaatlerini de düşünen Abdullah Avcı yönetime Kolombiyalı Camilo Mena ismini verdi. Letonya liginde Valmeria takımın bu sezon 16 karşılaşmaya çıkan 2002 doğumlu genç oyuncu 7 gol ve 7 asistle takımına katkı sağladı.

Valmiera camilo mena (1)

CAMİLO MENA KİMDİR ?

2002 doğumlu Kolombiyalı kanat oyuncusu, Letonya'nın Valmeira takımı formasıyla çıktığı 16 maçta 7 gol ve 7 asistle sezonu tamamladı. Genç oyuncunun hassas fiziğine rağmen, oldukça hızlı ve bitirici olması dikkatleri çekiyor. En önemlisi de çok uygun şartlarda alınabilecek Mena'nın tutmadığı takdirde rahatlıkla başka bir yere gönderebilmesi.