TRABZON Valisi İsmail Ustaoğlu ve Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek’ten vatandaşlara aşı olmaları konusunda çağrıda bulundu. Trabzon Ahi Evren Kalp ve Damar Hastanesi’nde 3’üncü doz aşısını olan Vali Ustaoğlu vatandaşlara da aşı olmaları için uyarıda bulunurken Taşbilek, “Hayatımızın bir daha kısıtlamaya gitmemesi, normale dönmesi için aşı olmalıyız.” dedi.   

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ve Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek’ten vatandaşlara aşı olmaları konusunda çağrıda bulundu. Trabzon Ahi Evren Kalp ve Damar Hastanesi’nde 3’üncü doz aşısını olan Vali Ustaoğlu vatandaşlara da aşı olmaları için uyarıda bulunurken Taşbilek, “Hayatımızın bir daha kısıtlamaya gitmemesi, normale dönmesi için aşı olmalıyız.” dedi.

“AŞI OLUYORUZ VE BU ZOR GÜNLERİ HEP BİRLİKTE AŞIYORUZ”

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bu sabah üçüncü doz hatırlatma aşımızı Ahi Evren Kalp ve Damar Hastanemizde olduk. Bu süreçte fedakarca görev yapan tüm sağlık personelimize teşekkür ediyorum. Hayde Trabzon! Kollarımızı sıvıyoruz. Aşımızı oluyoruz. Bu zor günleri hep birlikte aşıyoruz.” ifadelerinde bulundu.

“İNSANLARIN SAĞLIĞI İÇİN LÜTFEN AŞIMIZI OLALIM”

Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek ise, “Bu düşüşü inşallah bir daha ki haftaya daha da azalmış olarak görmeyi umuyoruz. Kendimizin, sevdiklerimizin ve yakınlarımızın sağlığı için tanıdığımız ya da tanımadığımız insanların sağlığı için lütfen aşımızı olalım ve pandemi tedbirlerine uymaya devam edelim. Vatandaşlarımız, hastanelerimizde, aile hekimliklerimizde, ilçe sağlık müdürlüklerinde, mobil aşı ekiplerimizin ulaştığı her yerde aşı olabilirler. Bütün vatandaşlarımızı aşı olmaya davet ediyorum. Hayatımızın bir daha kısıtlamaya gitmemesi, normale dönmesi için aşı olmalıyız. Covid-19 illetinden halkımızı korumak için büyük bir mücadele veriyoruz. Bu mücadelenin ön saflarında yer alan sağlık çalışanlarımıza, kolluk kuvvetlerimize, kamu görevlilerimize, sivil toplum kuruluşlarımıza, meslek odalarımıza çok teşekkür ediyorum. Aşı sırası gelen bütün vatandaşlarımızın en hızlı şekilde aşı olması, özellikle virüs mutasyonlarının zararlı etkilerine karşı en büyük silahımız olacak. Lütfen en hızlı şekilde aşılarımızı olalım.” dedi.