Vakfıkebir Cumhuriyet ilkokulunda okuma etkinliği yapıldı.

Vakfıkebirli şehit ailelerinden anlamlı ziyaret Vakfıkebirli şehit ailelerinden anlamlı ziyaret

Vakfıkebir ilçesi Cumhuriyet İlkokulu’nda birinci sınıflarının tüm şubelerinin katıldığı okuma bayramı etkinliği yapıldı. Okul spor salonunda düzenlenen etkinlikte birinci sınıf öğrencileri okuma-yazma öğrenimini tamamlamanın sevinciyle okuma bayramı yaptı.

Okuma Bayramı'nda birinci sınıf öğrencileri yıl boyunca öğrendikleri okuma yazma becerisini sergiledi. Öğrenciler, etkinlikte, öğretmenleri öncülüğünde hazırladıkları şiir ve müzikli oyun gösterilerini sundu.

Okuma bayramına Okul Müdürü Sinan Uzun, AK Parti Vakfıkebir İlçe Başkanı Ahmet Uzun,  okul idarecileri, öğrenciler ve veliler katıldı. Okuma bayramı ile ilgili görüşlerini açıklayan Okul Müdürü Sinan Uzun, öğrencilerimizin en güzel günleri olan okuma bayramımızı büyük bir coşkuyla yaptık. Onların büyüdüğünü ve güzel yerlere geldiğini görmek inşallah bizlere nasip olur. Yıl boyu büyük emekler verdiler, onların semeresini gördük. Bu gün bizlerle beraber olan velilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum dedi.