Akçaabat Belediyesi tarafından Uzman Aile Danışmanı Saliha Erdim’in konuşmacı olduğu ‘Ailede Eşler Arası İletişim’ adlı konferans düzenlendi.

Akçaabat Belediyesi tarafından Uzman Aile Danışmanı Saliha Erdim’in konuşmacı olduğu “Genciz, Biz Geleceğiz” adlı konferansa ev sahipliği yaptı. Akçaabat Erol Günaydın Sanat Merkezi’nde düzenlenen konferans, çok sayıda katılımcı tarafından ilgiyle takip edildi.

AKCB1461

Gözden kaçırmayın

Trabzon'daki acılı aile çocuklarının ölümünün aydınlanmasını istiyor ! Trabzon'daki acılı aile çocuklarının ölümünün aydınlanmasını istiyor !

Ebeveynler ve çocuklar arasındaki ilişkilerin kuvvetlenmesi için kritik önerilerde bulunan Saliha Erdim, “Çocuklarımız en kıymetlilerimizdir. Kalbiyle düşünen yüreğiyle konuşan çocuklar yetiştirmeliyiz. Bunun için ebeveynler ilk önce gerekli bilgi ve donanıma sahip olmalıdır. Sadece çocuklarımızla değil tüm çevremizle etkili ve doğru iletişim kurmalıyız. Bizler kalbimizle insanız, yüreğimizle genciz. Kocaman yüreklere sahip, iyilik yapmayı hayat prensibi haline getirmiş, yaşamı sorgulamayı bilen, daima iyiliğe ve güzel olana ulaşma gayretinde bulunan bireyler bizim en büyük varlığımızdır. Allah’ı bilen dinini tanıyan ve sorumluluğunun farkında olan gençler yetiştirebilmemizi temenni ediyorum.” şeklinde konuştu.