Trabzon Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ömer Hakan Usta, Yeşiltepe ve Beşirli Dolmuş Durağı üyeleri ile bir araya geldi. Şoför esnafı arasına nifak tohumu ekmeye çalışanlara, esnafın en büyük cevabı sandıkta vereceğini ifade eden Usta, oyun oynayanların, oyunlarının bozulacağını söyledi.

Oynanan oyunlara sert tepki gösterdi3

Usta’yı, durak başkanı Vural Şenel, yönetim kurulu ve şoför esnafı yalnız bırakmayarak, tam destek verdiler. Usta, “Şoför esnafımız için yaptıklarımızı sizler görüyorsunuz. Yarın itibari ile görevdeki 4 yılımızı tamamladık. Allah nasip ederse ay sonu kongremizi gerçekleştireceğiz. Ekibimizle sizlerin oylarınıza talibim” dedi.

Oynanan oyunlara sert tepki gösterdi2

“ALNI AK BİR ŞEKİLDE ESNAFIMIZIN HUZURUNA ÇIKACAĞIZ”

Usta, seçimlerde kendisine rakip olanların oynadığı oyunlara da sert tepki göstererek, “Esnafımızda hiçbir karşılığı olmayanlar, türlü oyunlarla, kumpaslarla, montajlarla seçimi sabote etmeye çalışıyorlar. Bilmiyorlar ki oynadıkları oyunda kendileri oyuncak olacaklar. Bizim montajdan da kumpastan da korkumuz yoktur. Esnafımız da bunları çok iyi biliyor. Ömer Hakan Usta ve ekibi temizdir, dürüsttür. Alnı ak bir şekilde esnafımızın huzuruna çıkacağız. Esnafımızın karşısına çıkmaya korkanlar, iftira atmaya çekinmeden çalışma yapıyorlar. Bu yaptıkları kalleşliktir.

Oynanan oyunlara sert tepki gösterdi

Hepimiz bu şehirdeyiz, ahlaktan yoksun bir şekilde kimsenin karşısına çıkmayız. Kimseyi karalamayız. Bizim derdimiz de işimiz de gücümüz de esnaftır. Esnafın ekmeğidir. Kendinden emin olmayanlar, esnafa bir şey katamayanlar kişiyle, derdi esnaf olan da işiyle uğraşır. Bizim işimiz esnafımızdır. Sizlerle bir ve beraber olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Allah çıkacağımız yolda yüzümüzü kara çıkarmasın. Her zaman size bakacak yüzüm vardır” diye konuştu.