Süper Lig'de karşı karşıya gelecek Trabzonspor Beşiktaş maçı öncesi Bordo-mavililerin eski futbolcusu Hamdi Aslan, maçı değerlendirdi.

Trabzonspor rotayı Rusya'ya çevirdi! Trezeguet olmazsa o gelecek Trabzonspor rotayı Rusya'ya çevirdi! Trezeguet olmazsa o gelecek

beşiktaş'ın zorlu Trabzonspor deplasmanına çıkacağı zorlu maç öncesi Fırtınada eski futbolcu Hamdi Aslan karşılaşmayı değerlendirdi. Eski futbolcu Trabzonspor Beşiktaş maçı için şu sözleri sarfetti.

TRABZONSPOR-15

Trabzonspor'un içerde oynacağı en zor maç

"Beşiktaş hücum anlamında bireysel yetenekleri çok güçlü bir takım. Çok pozisyona giriyorlar ve çok yetenekli oyuncuları var. İyi motive olacaklar. Bu sezon Trabzonspor'un içeri de oynayacağı en zor maç olacak. Teknik adam değişikliği olumlu yansıyacaktır. Hugo-Edgar ikilisi sonrası Denswil-Ahmetcan ortaya çıktı. Şimdi bambaşka bir ikili olacak".

t25_huseyin-turkmen-denizlisp-115

Hüseyin iyi başlarsa devamını getirir

 Hüseyin iyi başlarsa devamını iyi getirir. Şöyle bir avantajı var Hüseyin'in. Batshuayi, Hüseyin'e uygun bir oyuncu çünkü hareketli bir santrfor değil. Hüseyin onu oyun dışında tutabilir. Dorukhan'ın sağ bek performansı zaten iyi. Abdullah hoca orta sahada hakim olmaya çalışacaktır. Trabzonspor için sonradan giren oyuncuların katkısı inanılmaz bir artı. Takım birkaç oyuncu yok diye sorun yaşamaz. Trabzonspor bu maçı kazanırsa şampiyonluk kupasının kulpunu tutacaktır. Kaybetmese de pek bir şey olmaz ama kazandığı taktirde herkesin maça çıkarken Trabzonspor'u alkışlayacağı bir döneme geçiş yapacağız."