Trabzonspor'da beklenen oldu! O oyuncunun sözleşmesi feshedildi Trabzonspor'da beklenen oldu! O oyuncunun sözleşmesi feshedildi

Ünlü spor yorumcusu Haluk Yürekli Spor Gecesi Dijital kanalında Trabzonspor'a yönelik dikkat çeken sözler kullandı. Trabzonspor'un geçen sezon ve bu sezon hakemler ile kazandığı söyleyen Yürekli bazı açıklamalarda bulundu.

haluk_yurekli_bartug_elmaz_gelismesini_acikladi_h1342_b9c8d

Yürekli şu ifadeleri kullandı: "Bu hafta Trabzonspor-Ümraniyespor maçı vardı. Bütün hakem otoriteleri penaltı diyor. Dorukhan’ın sakatlığı pozisyonda adamın kolunu çekiyor arkadan. Burada vermeyecekseniz nerede vereceksiniz? Aynı Arda Kardeşlerin Galatasaray’da Marcao’ya Başakşehir maçında verdiği penaltı gibi. Bu bunun yanında çiçek veriyor gibi kalır Marcao. Bu pozisyonun yanında. Galatasaray’ın penaltısını ver. Galatasaray kazansın. Ümraniye’ni penaltılarını ver Ümraniye kazansın. Trabzon ile Abdullah Avcı konuşuyoruz şuandan.

Süper Lig'in 5. haftasında Trabzonspor'a kendi sahasında 1-0 mağlup olan Ümraniyespor, üst üstte VAR'a tepki veren paylaşımlarda bulundu.

Hakemlerle birileri koltuklarını muhafaza ediyor

İnanılacak gibi değil. Geçen seneyi zaten hiç konuşmuyorum. Hakemlerle birileri koltuklarını muhafaza ediyor. Trabzon’un lehine verilenleri. Burada Trabzon’un aleyhine verilenleri de defalarca kez söyledim. İki haftadır Trabzonspor 4 puan aldıysa bunun tek bir sebebi vardır Türk hakemleri. Futbol desen futbol yok. Oyun desen oyun yok. Hiç bir şey yok Trabzonspor’da.

BAŞKAN GENÇ, ALİ KOÇ’A BAŞARISIZLIĞININ ÜSTÜNÜ ÖRTEMEYE ÇALIŞIYOR DEDİ (1)

Fenerbahçe’nin aleyhine hata yok

Geçen hafta Galatasaray’a vermiyor penaltıyı kazanamıyor Galatasaray. Bu hafta Ümraniyespor’un 2 penaltısı verilmiyor Ümraniye kazanamıyor. Kaybediyor birde üstüne üstelik. Nasıl olacak bu iş? Fenerbahçe’nin aleyhine hata yok. Lehine dünya kadar var. Ben merak ediyorum Fenerbahçe Trabzonspor maçında hakemler hangisinden yana tercih kullanacak."