Trabzonspor, Avrupa Ligi H Grubu’nda Kızılyıldız ile karşılaştı. Medikal Park Şenol Güneş Stadyumu’nda oynanan mücadele saat 19.45’te başladı. Karşılaşma Fırtına’nın 2-1’lık üstünlüğü ile sona erdi. Ünlü futbol yorumcusu Ulaş Özdemir Trabzonspor-Kızılyıldız maçını 61medya mikrofonlarına değerlendirdi. 

Trabzonspor'da Divan Genel Kurulu toplanıyor! İşte detaylar... Trabzonspor'da Divan Genel Kurulu toplanıyor! İşte detaylar...

Ulaş Özdemir, “Dün Abdullah Avcı basın toplantısında 21 aydır eleştirilmeyen bir oyuncu grubumuz ve bir Abdullah Avcı vardı. Şimdi insanlar eleştiriyorlar. Biz bu eleştirilerden doğru olanları kendimize alıyoruz. Kasım ayına kadar süre istedi. Kasım’dan kastı şuydu. Belki bu akşama dair planları dünden hazırdı ama yinede bir garanti almak istedi. Çünkü oyunu görmek bazen çok kolay olmuyor. Bütün planları yapıyorsunuz sahaya oyuncu grubunu yolluyorsunuz. Ama bazen o oyuncu grubu istediğiniz şeyleri yapamıyor. Bu akşam gördük ki Trabzonspor’un Kasım’a kadar gidecek bir müsaade durumu yok. Daha erken toplanacağını bu akşamdan bizlere işaretlerini verdi.” ifadelerini kullandı.

"Trabzonspor çok doğru işler yaptı"

Siopis’in merkeze gelişi savunma anlamında Trabzonspor’a çok ciddi bir katkılar sağladığını söyleyen Özdemir, "Aynı zamanda orada Hamsik’in oyunun moderatörü olarak oraya dönmesi Trabzonspor’un hücum organizasyonlarında çok doğru bir şekilde yapılmasını sağladı. Aynı zamanda savunmadaki yerleşimleri çok güzeldi Trabzonspor’un. Orada bence Denswill ve Bartra tercihi çok önemliydi. Hugo biraz daha yavaş bir stoper. Özellikle Kızılyıldız’ın atak oyuncularına geçiş vermedi Trabzonspor. Bu akşam hem hücumda hem savunmada hem de merkezde Trabzonspor çok doğru işler yaptı.” şeklinde konuştu.

Haberin devamı için tıklayınız.