Trabzonspor kaptanı Uğurcan Çakır'ın ağabeyi ve temsilcisi Necdet Çakır, açıklamalarda bulundu.

Süper Lig'de lider Trabzonspor'da kaptan Uğurcan Çakır hakkında yeni haberler gelmeye devam ediyor. Ligde şampiyonluğa artık çok yakın olan Trabzonspor 'un kaptanı Uğurcan Çakır, ortaya koyduğu performans ile dikkatleri çekmeye devam ediyor.

Uğurcan'ın başarılı performansı Avrupa kulüplerinin ilgisini topladı. Trabzonspor'un yıldız file bekçisinin ağabeyi ve temsilcisi Necdet Çakır, merak edilen transfer konusu ve Uğurcan'ın kariyer planlaması hakkında açıklamalarda bulundu.

uğurcan çakır haber Trabzonspor (1)-1

"Hedeflerinden birine ulaşmış olacak"

Uğurcan Çakır'ın temsilcisi Necdet Çakır, yapılan kariyer planlaması hakkında şu ifadeleri kullandı: "Uğurcan, bu sene şampiyonluk gelirse eğer hedeflerinden birine ulaşmış olacak. Öncelikli hedefi Trabzonspor'da oynamaktı. Sonra kaptan oldu. Şimdi şampiyonluğa çok yakın."

"3 yıldır ligin en değerli oyuncusu"

Necdet Çakır, "Kariyer planlaması sadece transfer sezonu yaklaştığında yapılmıyor. Uğurcan 3 yıldır ligin en değerli oyuncusu. Uğurcan'ın sürekliliği sağlaması değerliydi. Bunu şampiyonlukla taçlandırırsa onun için en büyük ödül olacak'' dedi. 

liverpool-ugurcan-cakir-i-norvec-turkiye-macinda-izleyecek_1616855833

"Teklifler vardı, değerlendirmeye alındı"

Uğurcan Çakır'ın transferi hakkında açıklama yapan Necdet Çakır, şu şekilde konuştu: "Teklifler vardı. Bunlar değerlendirmeye alındı. Trabzonspor'un istekleri doğrultusunda ve aynı zamanda Uğurcan'ın seveceği bir takım olması gerekiyor. Uğurcan'ın şampiyonluk dışında başka bir düşüncesi şu anlık yok. Ama ileride değerlendirmeye alacağız." 

"Şu anda görüşmeler var"

"Şu anda Uğurcan için istenecek rakam piyasaya göre belli olacak. Şu fiyat, bu fiyat olarak değerlendirmek doğru olmaz. Transfer sezonu başladığında nasıl ilerleme kaydedilecek göreceğiz. Şu anda görüşmeler var. İlgisi olan ülkeler var. Resmi olan bir görüşme bize gelmedi. Kulübe de olduğunu düşünmüyorum."

uğurcan-cakır-transfer-menajer

"İlgilenenler arasında İspanya ve İngiltere var"

Trabzon'da yaşanan hırsızlık olayında yeni gelişme! Trabzon'da yaşanan hırsızlık olayında yeni gelişme!

Uğurcan ile ilgilendiği bilinen Sevilla Kulübü ile ilgili Necdet Çakır, "Futbol piyasası pandemi nedeniyle gerilemişti. Fiyatlar aşağı doğru düştü. Etkilenen kulüpler oldu. Ben tabii ki Sevilla Sportif Direktörü ile görüşmem olmadı. Ama Uğurcan ile ilgilenenler arasında İspanya ve İngiltere bulunuyor." dedi.

ugurcan_cakir_kizardi_h437986_5be21

"Premier Lig olursa güzel olur"

Sözlerine devam eden Çakır, şunları söyledi: "İngiltere Premier Lig, dünyanın en prestijli ligi. Orada oynamak tüm futbolcuların hayalidir. Premier Lig olursa güzel olur. Olmazsa da diğer ligler de yabana atılacak ligler değil."