Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığı'na bağlı olan Türk Yıldızları akrobasi timi Trabzon Of Belediyesi'nin organizasyonuyla Of sahil etkinlik alanında 4 Ağustos Perşembe saat 14:00 da gösteri uçuşu yapacak.

Trabzon'da Ölçme Değerlendirme Merkezi Müdürlükleri Kurumsallaşma Süreçleri çalıştayı sona erdi Trabzon'da Ölçme Değerlendirme Merkezi Müdürlükleri Kurumsallaşma Süreçleri çalıştayı sona erdi

turk-yildizlari-of-semalarinda-gosteri-ucusu-yapacak2

Dünyaca ünlü Türk milletinin gururu olan Türk Yıldızları hakkında Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, "Türk Hava Kuvvetleri'nin güzide ekibi Türk Yıldızları'nı Of’umuzda ağırlamak bizi heyecanlandırdığı gibi son derece de mutlu ediyor. Bilindiği üzere Türk Yıldızları, savaş uçaklarıyla yapılan gösteri uçuşlarında dünyada çok saygın bir yer edinmiş ve adını bütün dünyaya duyurmuştur. Türk milletinin gönlünde silahlı kuvvetlerimizin çok ayrı bir yeri vardır. Türk Silahlı Kuvvetleri'nin her birimi, her timi ve her bir parçası bizim için değerlidir, içimizden bir parçadır. Ofluların da Türk Silahlı Kuvvetleri'ne olan sevgisi ve saygısı çok başkadır. Dünyada sekiz süpersonik savaş uçağıyla gösteri yapan tek akrotim olan Türk Yıldızları, Of Belediyemizin ev sahipliğinde, 4 Ağustos 2022 Perşembe günü saat 14:00 da Of sahil etkinlik alanı boyunca başınız dik, gözünüz göklerde olsun. Yöresel sanatçılarımızdan Cemal Berber ve Orhan saygın'ın konserleriyle başlayıp Türk Yıldızları'nın gösterisi ile devam edecek olan bu görsel şölene tüm halkımız davetlidir. Bugüne kadar pek çok ülkede başarılı uçuşlar yaptılar. Gösteri uçuşu yaptıkları bütün ülkelerde kendilerine hayran kitlesi oluşturdular. Bizim davetimiz üzerine Trabzon'da ve Of’ta gösteri uçuşu yapacak olan Türk Yıldızları'ndan bütün Trabzonlular olarak onur duyuyoruz ve onları merakla bekliyoruz. Onların yeteneklerini ve performansları görecek olmaktan dolayı da ayrıca memnuniyet ve mutluluk duyuyoruz." açıkalamalarında bulundu.

turk-yildizlari-of-semalarinda-gosteri-ucusu-yapacak3