Trabzon Ticaret ve Sanayi Odasının (TTSO), yaklaşan organ seçimleri öncesinde turizmci Murat Çavga, 24. Meslek komitesinde Karadeniz Tur.Turizm.Org.Hiz.İnş.Tic.Ltd.Şti. tüzel kişiliğini temsilen aday olacağını belirten bir dilekçe ile oda yönetiminden toplantı salonu talep etti. Bu talep ise TTSO tarafından geri çevrildi. Turizmci Murat Çavga, “5174 sayılı Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu gereğince 2022 Ekim-Kasım ayında yapılması olası Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası organ seçimlerinde 24. Meslek komitesinde Karadeniz Tur.Turizm.Org.Hiz.İnş.Tic.Ltd.Şti. tüzel kişiliğini temsilen aday olacağım.  Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda, 24. Meslek komitesinde tüzel kişiliklerini temsil edecek dört temsilcinin de Katılımı ile adaylık açıklaması yapmak istiyoruz. Basını da davet edeceğimiz bu adaylık açıklaması için mensubu olduğumuz Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı salonunun 24.08.2022-15.09.2022 tarihleri arasında, başkanlık makamınca uygun görülen gün ve saatte tarafımıza tahsisini arz ederim.” yazılı bir dilekçe ile TTSO’ya müracaatta bulundu. Ancak talep kabul görmedi.

Trabzonspor'un kamp kadrosu belli oldu! İşte yer alan isimler... Trabzonspor'un kamp kadrosu belli oldu! İşte yer alan isimler...

KULLANIM AMACINA UYGUN BULUNMAMIŞ

Talebe ilişkin TTSO Genel Sekreteri Ali Rıza Kul’dan talebe ilişkin verilen resmi yazıda, “Karadeniz Tur. Turizm Organizasyon Hizm. İnş. Tic. Ltd. Şti., Trabzon Odamıza 23 Ağustos 2022 tarihinde sunmuş olduğunuz dilekçede ilettiğiniz 24.08.2022- 15.09.2022 tarihleri arasında bir gün ve saatte 24. meslek Komitesi adaylık açıklaması için toplantı salonu talebiniz Yönetim Kurulumuzca değerlendirilmiş, kurumumuz salonlarının kullanım amacına uygun bulunmadığı için kabul edilmemiştir. Bilgilerinizi rica ederiz.” denildi.