Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı ve Mısırlı futbolcu Trezeguet bugün basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor'un Mısırlı yıldız futbolcusu Trezeguet bugün Akyazı Stadı'nda düzenlenen toplantıda önemli açıklamalarda bulundu. Mısırlı kanat oyuncusu gol sevinci ile alakalı gelen soruya ilginç bir cevap verdi. Trezeguet gol sevincinin anlamını şu ifadeler ile anlattı;

"Buraya gelmeden önce de yaptığım bir gol sevinciydi bu. İfade etmeye çalıştığım şey; futboldan çok anlamayanların, futbol hakkında yorum yapmaması gerektiği ile alakalı."

Trabzonspor yine şampiyon olacak

Avrupa Ligi'nde devam etmek istediklerini söyleyen Trezeguet; "Umuyorum yarın bizim günümüz olacak. Sadece kazanmaya odaklanmış durumdayız. İnşallah Avrupa Ligi'nde devam edebilmek istiyoruz. Ancak yarın biz maçı kazanıp hangi pozisyonda olabileceğimizi göreceğiz. Yarın maç sırasında taraftarlarımızın desteğiyle maçı kazana bilmeyi umuyoruz. İnşallah 3 puan bizim olacak."

Yine şampiyon Trabzonspor olacak

Trezeguet "Başta işler istediğim gibi gitmemişti ama her zaman, hocamızın, teknik ekibin, diğer oyuncularımızın desteğini arkamda hissederek takıma yardımcı olmaya çalıştım. Ben bütün hayatım boyunca kendisi için değil takım işçin oynamaya çalışan bir oyuncu oldum. Ama önümüzde çok daha fazla maç var. Takım arkadaşlarım için elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Harika bir teknik ekibimiz ve oyuncularımız var. İnşallah bu sene yine şampiyon Trabzonspor olacak ve onları mutlu etmeye devam edeceğiz." dedi.

Trabzonspor'un Antalya kampında Dorukhan Toköz sürprizi! Trabzonspor'un Antalya kampında Dorukhan Toköz sürprizi!