Bu sezon olduğu gibi gelecek sezon için şimdiden kolları sıvayan Şimşekler, transferde bombaları patlatacak gibi. Şimşekler, Lille’de oynayan ve sözleşmesi bitecek olan Milli oyuncu Burak Yılmaz’ı istiyor.

Trabzonspor, Kayserispor maçı hazırlıklarını sürdürdü Trabzonspor, Kayserispor maçı hazırlıklarını sürdürdü

Vincenzo Montella yönetiminde toplamış olduğu 52 puanla Süper Lig’e damgasını vuran Adana Demirspor’da gelecek sene planlaması da şimdiden başladı. Mavi-Lacivertliler’in gündeminde ise yeniden ses getirecek adlar var. Şimşekler, Lille’de sözleşmesi sona erecek olan Burak Yılmaz’ı takıma kazandırmak istiyor. 37 yaşındaki golcü de daha önce Adana Demirspor’da forma giyebileceğini, taraftarından her vakit etkilendiğini söylemişti. Gelecek sene daha kuvvetli bir kadroyla yola idame etmek isteyen Güney ekibi, Burak’a 2 senelik sözleşme öneri etmeye hazırlanıyor. 

Beşiktaş da istiyor

Burak Yılmaz'ın ismi bir süredir eski ekibi Beşiktaş'la da anılıyor. Deneyimli forvet şimdilik geleceğiyle alakalı karar vermiş değil. Burak sürem sonrası yapacağı tatilin peşinden kariyeriyle alakalı karar verecek. Burak Yılmaz'ın ismi bir süredir eski ekibi Beşiktaş'la da anılıyor. Deneyimli forvet şimdilik geleceğiyle alakalı karar vermiş değil.

Burak, sürem sonrası yapacağı tatilin peşinden kariyeriyle alakalı karar verecek. Başarılı oyuncu sezonun resmen tamamlanmasının peşinden Adana Demirspor’un ilk transferi olarak takıma kazandırılacak. Adana Demirspor’da ek olarak gidecek oyuncular da belli olmaya başlıyor. Şimşekler’de Akintola ile sürem nihayetinde yolların ayrılmasına kati gözle bakılıyor.