Trabzon Havalimanı gelecek yıla şimdiden hazırlanmaya başladı Trabzon Havalimanı gelecek yıla şimdiden hazırlanmaya başladı

Merkezi İstanbul’da bulunan "Vakfıkebir Derneği" Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillendi. Vakfıkebir Derneği konuyla ilgili, "Marka başvurumuzun tescil süresi tamamlanarak 2022 060880 sayılı Marka Tescil Belgemizi aldık." açıklamasında bulundu.

Öğrencilere burs desteği 


Dernek yönetimi patentin ardından burs deteği sağlayacaklarınıo söylerek şu ifadeleri kullandı: " 2016 yılında başladığımız Vakfıkebirli üniversite öğrencilerimize burs desteğimiz 2022-2023 Eğitim Öğretim yılında da devam edecektir. Önceki dönemden burs verdiğimiz öğrencilerin başarı şartlarını sağlaması durumunda burs hakları devam edecektir. Yeni başvurularımız ise İstanbul'daki devlet üniversitelerinde 4 yıl ve üzeri eğitim veren fakültelerde okuyan, anne ve babasından sadece birisinin çalıştığı, ekonomik durumu yeterli olmayan öğrencilerimizi kapsamaktadır. Burs için sadece vakfıkebirli öğrenciler değerlendirilecektir. SON BAŞVURU TARİHİ 16 EYLÜL 2022"