Trabzonspor'un Yunan yıldızı Anastasios Bakasetas şampiyonluk hakkında konuştu

Süper Lig'in 35. haftasındaki Trabzonspor - Antalyaspor karşılaşmasının ardından bordo-mavililer şampiyonluğunu kutladı. Son düdüğün çalınmasının ardından taraftarlar sahaya girip, futbolcularla birlikte duygu dolu anlar yaşadı. Trabzonspor'un yıldız oyuncularından Anastasios Bakasetas yaşadığı o anları sosyal meyda hesabından paylaştı.

Trabzonspor'un Penaltısız Prensi Trabzonspor'un Penaltısız Prensi

Bakasetas davayı kapattı 

Trabzonspor taraftarına bir borcu olduğunu söyleyen Bakasetas, “Bu şampiyonluk, 2 yıl önce bir Alanyalı futbolcunun attığı golle başlayan hikayenin mutlu sonu gibi. Şampiyonluğa mal olan ve Trabzonsporlular’ı üzen gol... Sonrasında buraya geldiğimde herkes bana büyük sevgi gösterdi ve şampiyonluk borcumun olduğunu söyledi. Bir borcum vardı ve dava kapandı. Hep birlikte başardık. Emekle, fedakârlıkla ve acıyla..." ifadelerini kullandı. 

Trabzonspor'un şimdiki hedefi Türkiye Kupası

Sıradaki hedefinin Türkiye Kupası olduğunu söyleyen Bakasetas, "Stat ve şehirdeki kutlamalar inanılmazdı. Zaten daha azı Trabzon’a yakışmazdı. Bu şehir, bu taraftar çok şey yaşadı ve en iyisini, bütün mutluluğu hak ediyor. Takımla gurur duyuyorum. Şimdi kutlama zamanı. Ancak unutmayalım. Türkiye Kupası da var...” dedi.