Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi'ndeki karşılaşmasını Macaristan Büyükelçisi Viktor Matis Trabzon'da izleyecek. Matis Trabzonspor için bir paylaşımda bulundu.

UEFA Avrupa Ligi son maçında Trabzonspor Ferencvaros karşısında tur arayacak. Perşembe günü oynanacak karşılaşmaya flaş bir isim geliyor. Kritik mücadele öncesi Macaristan'daki karşılaşmada Trabzonspor taraftarlarına vize konusunda yardımcı olan Macaristan Büyükelçisi Viktor Matis de karşılaşmayı takip etmek için Trabzon'a geliyor.

Çeşitli dönemlerde Türkiye'de görev yapan ve bu süreçte Türkçe öğrenen Matis, Twitter'da en çok takip edilen yabancı büyükelçilerden biri. Matis sosyal medya hesabından bit paylaşımda bulunarak şunları söyledi;

"Nihayet yol tekrar Trabzon'a. Özledim orayı. Görüşmeler, konuşmalar, tebrikler, anıtlar, planlamalar, gastronomi, dostluk futbol maçı, 3 puan, hepsi olacak (umarım)" ifadelerini kullandı.

Abdullah Avcı'dan çok samimi açıklamalar! Fotoğrafları tek tek anlattı Abdullah Avcı'dan çok samimi açıklamalar! Fotoğrafları tek tek anlattı