Yeni sezona da iddialı girmek isteyen Trabzonspor transferleri ardı ardına patlattı. Bizde 61medya olarak taraftarlara gelen oyuncuları ve gelmesini istedikleri oyuncuları sorduk.

Trabzonspor'un Genç Futbolcusu İmzayı Attı Trabzonspor'un Genç Futbolcusu İmzayı Attı

Ezgi Alp - Trabzonspor, yeni sezon öncesi yine transfere en hızlı başlayan ekiplerden biri oldu. Bordo Mavililer, ard arda gelen KAP açıklamaları ile birlikte taraftarı heyecanlandı. Eren Elmalı, Doğucan Haspolat ve Jens Styger Larsen'i kadrosuna katmak için görüşmelere başlayan Trabzonspor, aynı zamanda şampiyon kadroda yer alan serbest stadüdeki Stefano Denswill'i de kalmaya ikna etti. 

Öte yandan Umut Bozok ve daha birçok ismin daha yakında Trabzonspor ile anlaşması bekleniyor. Güzel haberler gelirken, Trabzonspor taraftarlarına bu haberlerin yarattığı heyecanı sorduk. Transferlerin yarattığı heyecanın yanı sıra, "Trabzonspor'da görmek istediğiniz bir oyuncu var mı?" sorusuna ise ortak cevaplar aldık. En çok gelen isim Trabzonspor'un eski golcüsü Alexander Sörloth olurken, bir diğer isim ise adı Trabzonspor ile anılan Trezeguet oldu.