Süper Lig'de şampiyonluk için geri sayım yapan Trabzonspor, önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi için güçlü bir takım kurma çalışmalarına başladı.

Hami Mandıralı'dan flaş açıklamalar! "Kendi kendimizi tüketmeyelim" Hami Mandıralı'dan flaş açıklamalar! "Kendi kendimizi tüketmeyelim"

İspanyol basınında yer alan habere göre, bir süredir bordo-mavililerin gündeminde olan Real Betis'te forma giyen Cristian Tello için Galatasaray devreye girdi. Süper Lig'de şampiyonluk için geri sayım yapan Trabzonspor, önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi için güçlü bir takım kurma çalışmalarına başladı. İspanyol basınının ve aspor.com.tr editörü Mehmet Cem Çakır'ın derlediği habere göre, bir süredir bordo-mavililerin gündeminde olan Real Betis'te forma giyen Cristian Tello için Galatasaray devreye girdi.

Süper Lig'de 5 puan daha alırsa şampiyonluğunu ilan edecek olan Trabzonspor, gözünü gelecek sezonun transferlerine çevirdi. Bordo-mavililer, bir süredir görüştükleri, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Tello için girişimlerine devam ediyor.