Trabzonspor'un başarı yurdun dört bir yanında sergilenmeye devam ediyor

Tekirdağ'ın Şarköy ilçesinde, her yıl Spor Toto Süper Ligi'ni kazanan takımın renklerine boyanan ve 'fanatik çeşme' olarak adlandırılan yer bu yıl bordo-maviye boyandı.

Şarköy'de her yıl Spor Toto Süper Ligi'nde mutlu sona ulaşan takımın renklerine boyanan ve halk arasında 'fanatik çeşme' olarak adlandırılan çeşme, bu yıl şampiyonluğa ulaşan Trabzonspor'un renklerine bordo-maviye boyandı.

Çeşme boyanmadan önce Trabzonspor taraftarları teknelere yelken açtı, bordo mavisi bayraklarını açtı ve kutlama yaptı. Sonra sahildekiler kemence eşliğinde horon oynadılar. Kutlamaların ardından Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var, İlçe Gençlik Spor Müdürü Davut Tiryaki ve taraftarlar çeşmeyi bordo mavisi renklere boyadı.

Eren Elmalı tekrar gündem oldu! Eren Elmalı tekrar gündem oldu!

Başkan Var, "Belediye seçimlerini kazandığım yıl Galatasaray şampiyon olmuştu, Galatasaray taraftarıyla beraber sarı-kırmızı renklere boyamıştık. Geçtiğimiz yıl da taraftarı olduğum Beşiktaş'ın renkleri olan siyah-beyaza boyadık. Çeşmeyi bu yıl da Trabzonspor'un bordo- mavi renklerine boyuyoruz. Trabzonspor taraftarlarını şampiyon oldukları için kutluyorum" dedi.