Şampiyonluk gecesi Bakasetas'ın çorabını alan taraftar Bakasetas ile buluştu.

Süper Lig'in 35. haftasında şampiyonluğunu ilan eden Trabzonspor'da o gün yaşananlar ortaya çıkmaya başladı. Heyecanlı taraftarlar Trabzonspor'un şampiyonluğunu ilan ettiği Fraport TAV Antalyaspor'un son düdüğüyle yeşil alanı doldurdu. Sevinç gösterileri sırasında taraftarlar, futbolcu Bakasetas'ın etrafını sararak sevgilerini gösterdi. O dönemde futbolcunun sağ çorabını alan taraftar Ömer Koç, sosyal medyada "altın ayak" sözleriyle Bakasetas'ın çoraplarını gösterdiği bir videoyu yayınladı.

Taraftarların büyük ilgi gösterdiği görüntülerin ardından bordo-mavili kulüp, taraftarı Ömer Koç'u davet etti. Taraftar ve futbolcu Bakasetas, Bakasetas'tan 'şampiyonluk hatırası' olarak aldığı çorapların çerçevelenmesiyle buluştu. Ziyarete gelen taraftarları kucaklayan Bakasetas, Koç'un 'şampiyonluk hatırası' olarak aldığı çorapları imzalayarak forma hediye etti. Bordo-mavili kulüp, Bakasetas ve taraftarının eğlenceli buluşmasını sosyal medyadan paylaştı.

"AYAK TARAFI BANA DENK GELMİŞTİ"

Trabzonspor'un paylaştığı videoda taraftar Ömer Koç, çorap almakta zorlandığını belirterek, "Bakasetaş'ın etrafı 20-30 kişiydi. Tişörtünü almaya çalıştım ama alamadım. Ayak. yanıma geldi onları çıkarıp alayım dedim birini aldım yarıda kaldı alamadım diğer ayağıma çorabı aldım zor oldu ama anladım Çorap aldık ama çok fazla görünmüyorlar. Köydeki herkes çorapları ziyarete geliyor” dedi.

Ahmet Ağaoğlu Trabzon Günlerinde taraftara seslendi Ahmet Ağaoğlu Trabzon Günlerinde taraftara seslendi

"Ben de çok eğlendim"

Yunan oyuncu Bakasetas, maç sonrası seyircide yaşadıklarını da paylaşarak, “O anda orada biri vardı. O olduğunu bilmiyordum. Aniden çoraplarımı ayağımdan çekti. Ben de çok eğlendim” dedi.