34 haftayı bir penaltı pozisyonuna sığdırmak!

Doğru planlamalarla yola çıkarak her geçen gün üzerine koyan Trabzonspor’un şampiyonluğu rakiplerini fazlasıyla rahatsız etti. Adana Demirspor maçına çok iyi motive olan bordo mavililer maç başlar başlamaz rakibinin üzerine çullanırken bu maçı her şartta kazanacağının da sinyallerini verdi. Ancak henüz 2.dakikada Edin Viska’nın pozisyonunda sahneye çıkan maçın hakemi Yaşar Kemal Uğurlu hatalı bir değerlendirme yaparak penaltı kararı vermesi Trabzonspor’u bile rahatsız etti. Çünkü bu camia hak etmediği bir şeyi istemez de ondan.

trabzonspor 2 (1)

Atışın kullanılma anında gerek kalecinin gerekse de savunma oyuncularının ceza sahasına girmesi nedeniyle VAR’dan gelen uyarı sonucu atışın tekrarlanması ise doğru bir karardı. Ligi baştan sona domine eden bir takımın bir penaltıyla şampiyon olduğunu söyleyerek karalamaya çalışmak art niyetlilik ve çekememezlikten başka bir şey değildir.

trabzonspor 2 (5)

Trabzonspor sonuna kadar hak ettiği başarıyı elde etti. Orta yaşlıların sürekli dinledikleri şampiyonluk hikayeleri de bu sezonla bitti. Artık kendi hikayelerini kendi yaşadıklarını anlatacak bir nesil var.

Bu efsane şehrin yıllarını kurduğu şampiyonluk hayali artık Türkiye’nin 82 ilinde kutlanacak. 2011’de kursağında bırakılan sevinçlerini şimdi haykırarak yaşayacak bir büyük camia ve taraftarı var.

Yolun başında doğru planlamalarla bugün ulaştığı derecenin temel taşlarını döşeyen başta başkan Ahmet Ağaoğlu, Asbaşkan Ertuğrul Doğan ve bu isimlerin nezdinde yarı yolda ayrılmak zorunda kalan yöneticiler olmak üzere herkese bu camia teşekkür ediyor.

trabzonspor süper lig 2 (5)

32 hafta liderin değişmediği ligde kolay kolay kapanmayacak bir puan farkıyla vuslat son buluyor. Trabzonspor’un Adana ‘da ki galibiyetinin gürültüsü bundan dolayı fazla rahatsızlık vermiştir!

Sözün özü;

Trabzonspor hazırlıklarını sürdürüyor! İşte Antrenmandan notlar... Trabzonspor hazırlıklarını sürdürüyor! İşte Antrenmandan notlar...

Herkes ama herkes eğlenmeyi hak etmiştir.

Buyurun beyler.

Sahne sizlerin doyasıya eğlenin ve bu tarihi günlerin keyfini çıkarın.