Trabzonspor Shakhtar Donetsk'in Brezilyalı stoperi Marlon'u almaya çok yakın. Oyuncu ile anlaşan bordo mavili takım kulübüne yeni bir teklif gönderdi.

Transfer çalışmalarına devam eden Trabzonspor'un KAP bildirimleri peş peşe gelmişti. Defans hattına da takviye yapacak olan bordo mavili kulüp Ukrayna liginde top koşturan Marlon'u bitirmeye çok yakın.

resized_7aeb0-b16ec57emarlon

Şampiyonlar Ligi'nde başarı hedefleyen Trabzonspor, savunmanın kalbi için takımını seviyelendirecek bir transferi tamamlamak üzere. Karadeniz devi, Shakhtar Donetsk stoperi Marlon ile anlaşmaya vardı. İki kulüp arasında görüşmeler devam ediyor.

ahmet_agaoglu_soru_bab15_800

Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Berat Özdemir transfer mi oldu? Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Berat Özdemir transfer mi oldu?

Yönetim, önceki 3 teklifi reddeden Ukrayna ekibine yeni bir teklif sundu. Yeni teklifte, belirli bir ücretin yanı sıra bir sonraki satışın payı da önerildi. Shakhtar'ın şimdi 'Evet' demesi bekleniyor. Avcı'nın takımda görmek istediği Marlon'un Türkiye'ye gelebilmek için kulüplerin işi resmileştirmesini beklediği de haberler arasında.