Andreas Cornelius'un transfer geçmişinde Zlatan Ibrahimovic detayı Andreas Cornelius'un transfer geçmişinde Zlatan Ibrahimovic detayı

Trabzonspor'da yeni sezona başlamadan transferlerini bitirmek istiyor. Transferde adı çok anılan ve Fırtına'ya yakın olduğu söylenen Mısırlı oyuncu Trezeguet için ünlü spor yorumcusu tarih verdi. 

Nwakaeme'nin gitmesinden sonra sol kanat transferine önem veren bordo-mavili ekip Trezeguet için devrede olduğu biliniyor. Olağan kongrede konuşan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu 2 oyuncunun daha transfer edileceğini açıkladığından sonra Trezeguet'nin Fırtına ile anlaştığı söylentileri hala daha devam ederken flaş bir açıklama geldi.

Aspor yorumcusu Hamdi Aslan konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı: "Trabzonspor'un bence bu transfer dönemini en yoğun veya en olmazsa olmazlardan bir tanesiydi Trezeguet. Dönem dönem çok oldu bitti bir anda bazı problemler ortaya çıkıyor. Bu tip transferler rakamsal anlamda hemen netliğe kavuşmaz. Ama şuan bakıldığı zaman ben bu hafta cuma gününe kadar en geç bu transferin gerçekleşeceğini düşünüyorum."