Transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor'da Brezilyalı Nino gündemde. Ancak Galatasaray ve Beşiktaş da oyuncu için devrede.

Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor'un aynı yıldız oyuncunun peşinden koşuyor. Devre arası transfer döneminde 3 büyük kulübün yıldız futbolcuyu transfer etmeye çalışması bekleniyor.

Bartra İspanya'da gündem oldu! Önce paylaştı sonra sildi Bartra İspanya'da gündem oldu! Önce paylaştı sonra sildi

Nino'yu Trabzonspor'a bildirdi

Trabzonspor scout ekibinden bir yetkili, Brezilya'da 2 hafta boyunca birçok maçı takip etti ve kulübe dikkatini çeken isimleri bildirdi. Yönetimin, bildirilen isimlerden biri olan Fluminense'nin kaptanı Nino'yu da öne çıkardığı öğrenildi.

Fenerbahçe Nino ile imzalayabilir

Devre arasında savunmayı güçlendirecek olan Karadeniz kulübünün, 25 yaşındaki Brezilyalı stoperin mali şartlarını sorduğu öğrenildi. Ancak oyuncunun yüksek maliyeti sorun yarattı. Fenerbahçe'nin de kulüple 2 yıllık sözleşmesi bulunan ve şu anki değeri 7 milyon Euro olarak gösterilen Nino'yu imzalama sürecinde olduğu iddia ediliyor.

Brezilya basınında, Trabzonspor'un yanı sıra Galatasaray'ın da oyuncuyu kiralık olarak kadrosuna katmayı düşündüğü ancak Fluminense'nin yüksek ücretten vazgeçmeyeceğini bildirdi.