Süper Lig devlerinin transfer listelerinde olan Artem Dovbyk için menajerinden açıklama geldi. Trabzonspor'un da istediği forvet için konuşulanlar şöyle...

Süper Lig'de kadrosunu güçlendirmek isteyen Trabzonspor transfer çalışmalarına devam ediyor. Beşiktaş ve Galatasaray'ın da istediği ve bordo mavili takımın transfer listesinde olan Artem Dovbyk için açıklamalar geldi.

artem dovbyk (1)

Dovbyk'in menajeri yaptığı konuşmada, oyuncusunu Türkiye'deki 4 büyük kulübün de istediğini açıkladı. Bununla beraber yıldız ismin menajeri, transferin gidişatına dair de konuştu.

artem dovbyk (1)-1

Artem Dovbyk'in menajeri şunları söyledi; "Evet, gerçekten de Türkiye'nin önde gelen kulüpleri Dobyk'e ilgi gösterdi. Türkiye'nin 4 büyük kulübü de Artem Dovbyk'i istedi. Ancak, her şeyden önce gelişimine odaklanıyoruz. Bu yönde somut çalışmalarımız devam ediyor. Kiralama seçeneği, Dovbyk tarafından dikkate alınmadı. Kulübü Dnipro da, kiralama teklifini kabul etmedi. Ne yazık ki son zamanlarda çok fazla transfer haberi duyuyorum. Bu haberleri yalanlamak zorunda kalıyorum. Bu tip haberlerin ciddiye alınmamasını Dnipro taraftarından temenni ediyorum" . 

Tolga Zengin'den flaş Trezeguet sözleri Tolga Zengin'den flaş Trezeguet sözleri

Forvet mekinde oynayan Artem Dovbyk'ın SK Dnipro ile sözleşmesi 31 Aralık 2024 tarihinde bitiyor.