Trabzonspor'un başarılı futbolcusu Maxi Gomez, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla günlük hayatına dair bilgiler vermeye de devam ediyor...

Trabzonspor'un Uruguaylı forveti Maxi Gomez, bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yine kendi ile ilgili önemli sinyaller verdi. Başarılı golcü, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda sakin bir yaşama sahip olduğunu belirtirken, maçlar ve idmanlar dışında en büyük zevkinin ise Trabzon'daki evinde şömine başında mate çayı içerek kendini dinlendirmek olduğunu sürekli gösteriyor.

Geçtiğimiz günlerde ise Trabzon sokaklarında insanların arasına karışan, amatör lig maçı izleyen daha sonrada Trabzon  caddelerinde sokak sanatçılarının performanslarını dinleyen Gomez, bu kez ise yine evinden bir paylaşımda bulundu. Gomez, bilgisayarı ve defteri ile notlar çıkarttığı anları paylaştı. Bu paylaşım "Dersine çalışıyor. Trabzonspor'un çalışkan çocuğu Maxi Gomez" şeklinde yorumlandı.

Uuruguaylı futbolcu ile ilgili bir diğer merak edilen konu ise elinden düşürmediği yöresel mate çayı. Uruguaya özgü olan bu çay, aslında Trabzonsporlu taraftarlar için çok da yabancı değil. Eski Trabzonsporlu futbolcu Jose Sosa da sürekli olarak mate çayı tüketen bir isimdi. Mate çayı Arjantin'de de oldukça fazla tüketilen bir içecek. 

Trabzonsporlu futbolcunun bu paylaşımları taraftarları son derece mutlu ediyor. Bordo Mavililer, özellikle yeni futbolcularla bu özel paylaşımlarla bağ kuruyor. Yıldız isimlerde taraftarların bu ilgisinden son derece memnun.

Edin Visca kararını açıkladı! Türk vatandaşı olacak Edin Visca kararını açıkladı! Türk vatandaşı olacak

WhatsApp Image 2022-10-20 at 14.48.53 (1)