Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi'nde oynacağı ilk maçın biletleri satışa çıkıyor. Bordo-mavili ekibin UEFA Avrupa Ligi H Grubu’nda 8 Eylül Perşembe günü deplasmanda karşılaşacağı Ferencvaros maçının biletleri 2 Eylül Cuma günü (bugün) saat 17:00’de satışa çıkacağı kaydedildi.

Trabzonspor'un resmi sitesinden konuyla ilgili şu açıklama yapıldı:

"Sınırlı sayıda olan misafir tribün biletleri, e-bilet.trabzonspor.org.tr adresi üzerinden satışa sunulacak olup fiyatları 700 Türk Lirası (36€ - 37$) olarak belirlenmiştir. Bilet satışı, misafir tribün kapasitesi dolduğunda veya 5 Eylül Pazartesi günü saat 17.00’a kadar devam edecektir.

Karşılaşma için toplu bilet satışı gerçekleştirilmeyecek olup, bir kişi yalnızca bir adet bilet satın alabilecektir. Taraftarlarımızın bilet satışının gerçekleşeceği https://e-bilet.trabzonspor.org.tr adresinde kendilerinden istenen tüm bilgileri (adı-soyadı, doğum yeri-tarihi, uyruk, TC kimlik numarası ve e-mail adresi) eksiksiz olarak doldurması gerekmektedir.

Misafir takım tribünü biletleri için e-bilet.trabzonspor.org.tr haricinde bilet satışı yapılmayacak, nakit karşılığı elden bilet satışı gerçekleştirilmeyecektir.

Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra biletler taraftarlarımıza e-mail yoluyla 6 Eylül Salı günü gönderilecektir.

Eksik veya hatalı bilgi içeren formlar otomatik olarak reddedilecek ve bilet satışı gerçekleşmeyecektir.

Buna göre taraftarlarımız e-bilet.trabzonspor.org.tr adresinden aldıkları biletler ile Macaristan saatine göre 18:30 - 20:00 arası Budapeşte- Macaristan adresinde toplanarak toplu olarak karşılaşmanın oynanacağı Groupama Arena Stadyumu’na gidecektir.

Toplanma noktasını harita üzerinde görmek için tıklayınız.

Abdullah Avcı rotayı çizdi! Abdullah Avcı rotayı çizdi!

Taraftarlarımız Groupama Arena Stadyumu’na, dijital ortamdaki biletlerini isterlerse telefonlarından mobil olarak, isterlerse çıktısını aldıkları bilet belgesini turnikeden okutarak giriş yapabileceklerdir.

Dikkat edilecek hususlar;

- Müsabakayı izlemek isteyen taraftarlarımız maç günü pasaportlarını kesinlikle yanlarında bulundurmak zorundadır.

- Taraftarlarımızın güvenlik gerekçesiyle stadyuma toplu halde, mümkünse otobüs ile gelmeleri gerekmektedir.

- Stadyuma meşale, maytap vb. yanıcı/patlayıcı madde sokulması ve bu maddelerin stadyumda kullanılması kesinlikle yasaktır. UEFA’da bulunan daha önceki maçlardan mevcut dosyalarımız nedeniyle böyle bir durum tekrarlandığında kulübümüz saha kapatmaya kadar varabilecek ağır yaptırımlarla karşı karşıya kalacaktır. Ayrıca Macaristan kanunları ve spor mevzuatına göre bu tür maddelerin stada sokulması yasak olduğundan, bu ihlali gerçekleştiren kişiler adli bir yaptırımla karşı karşıya kalabilecektir.

- Herhangi bir siyasi, ırkçı, ayrımcı mesaj içeren pankart, bayrak vs. stadyuma sokulması, tribünde açılması kesinlikle yasaktır. Böyle bir olay yaşanması durumunda kulübümüz UEFA tarafından cezai yaptırımlarla karşı karşıya kalacak ve bu ihlali gerçekleştiren kişiler hakkında yasal işlem yapılacaktır."