Trabzonspor'da transferde adı geçen Adrian Şut transferi gerçeği açıkladı.

Trabzonspor'da transferde hareketli dakikalar yaşanmaya devam ediyor. Yabancı basın da yer alan haberlere göre FCSB'de forma giyen Adrian Şut'u isteyen Trabzonspor anlaşmaya yakın olduğu ifade edilmişti. Adrian Şut transfer için Gigi Becali gazetedamga'ya özel açıklamalarda bulundu. 

13462115-728xauto

Trabzonsporlu isme Süper Lig ekibinden kanca! Trabzonsporlu isme Süper Lig ekibinden kanca!

Romanya basının yer alana hbaerler göre Trabzonspor ile anlaşmaya yakın olan Adrian Şut için yenin bir gelişme yaşanandı. Transferi hakkında Gigi Becali, "Fazla bir şey bilmiyorum. Sadece bir iş adamı bana Türkiye'yi sordu ve 3 milyon euro istedim. Olay bundan ibaret." ifadelerini kullandı.

FiTotugXoAEiCPi-1024x684

Adrian Sut için FCSB Sportif Direktörü Mihai Stoica ise sözleri kullanmıştı:"Transfer iddiaları doğru değil. Şu an için kendisi hakkında bir insiyatifimiz yok."

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı ise transfer konusunda, "İsimler varmış ama benim haberim yok. Gelenler gidenler oluyormuş. Bir bilgim yok. Kulüp menfaatleri doğrultusunda hareket etmeliyiz. Hatta 1 yabancı oyunculuk yeri boşaltmamız gerekiyor 14 kuralı için." şeklinde konuşmuştu.