Trabzonspor Kulübü ve Gurbetçi Gençler tarafından düzenlenen, “Trabzonspor için bir meşale de sen yak” etkinliği İstanbul Sütlüce'de gece aydınlattı.

2021-2022 sezonu Spor Toto Süper Lig şampiyonu ve Süper Kupa şampiyonu Trabzonspor, İstanbul Sütlüce Nuri Killigil Parkı'nda "Trabzonspor'a bir meşale yak" etkinliği düzenledi.

Trabzonsporlu taraftarlar İstabul'da geceyi aydınlattı 88-1

Pazar günü güzel havanın da etkisiyle aileleriyle birlikte sahile gelen vatandaşlar kemançe, horon ve çalınan şarkılarla eğlendi. Bordo-mavililerin kutlandığı bölgeye getirilen Kızılay Kan Bağışı Aracı, bağışçılara da hizmet verdi. Gurbetçi Gençler tarafından düzenlenen organizasyonda şarkıcılar sahne alarak bölgeye gelen vatandaşlara keyifli anlar yaşattı.

İlk meşaleyi Ahmet Ağaoğlu ateşledi

Hava kararınca Trabzonspor taraftarları sahilde sıraya girdi ve meşaleler yakarak kutlama yaptı. Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, tekneyle geldiği alanda meşaleyi ilk ateşleyen kişi oldu.

Rıdvan Dilmen'den Trabzonspor yorumu! "Hala kupa arıyor" Rıdvan Dilmen'den Trabzonspor yorumu! "Hala kupa arıyor"

Trabzonsporlu taraftarlar İstabul'da geceyi aydınlattı 6

Ağaoğlu: “Şampiyonluk meşalemizi ateşledik”

Yaktığı meşalenin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Ağaoğlu, “Her sezon olduğu gibi geleneksel, başarılı bir sezon geçirmemiz dileğiyle sezonun meşalesini, Gurbetçi Gençler ile birlikte Haliç’te ateşledik. İnşallah başarılı, bol kupalı, sakatsız, bütün takımlarımıza aynı şeyi diliyorum. Geçen sene burada meşalemizi ateşledik, sezonu şampiyonlukla tamamladık. Bu sene de inşallah meşale ile birlikte şampiyon olarak tamamlarız” dedi.