Süper Lig şampiyonu Trabzonspor, taraftarlarıyla birlikte Karadeniz'i bordo-maviye boyadı. Trabzonspor'u taşıyan tekne Faroz Limanı'nda taraftarları selamladıktan sonra Trabzon Limanı'na dönerek buradan üstü açık otobüs ile kupa töreninin yapılacağı Medical Park Stadı'na geçiyor

Fırtına'nın şampiyon futbolcuları teknede şu açıklamalarda bulundu:

Uğurcan ÇakırBöyle bir şey var mı ? Kimse böyle bir şey kutlayamaz.

Yusuf Erdoğan: İyi ki Trabzonsporluyuz. Çok müthiş bir duygu. Sanki savaşa gidiyoruz. Hayatımız boyunca unutamayacağımız bir atmosfer var. Trabzonspor taraftarı en iyisini hak ediyor. En büyük biziz. Şampiyon biziz.

Berat Özdemir: Taraftarımızla birlikte kupa kaldıracağımız günü iple çekiyorduk. Çok güzel başladık. Gecenin son saatine kadar eğleneceğiz.

Edgar IE: İnanılmaz bir görüntü var, inanılmaz mutluyum. Ben sakatlandım ama arkadaşlarım bu büyük işi devam ettirmeye çalıştı. Taraftarlarımızı mutlu etmek harika bir duygu.

Gervinho: Herkesle birlikte olduğum için çok mutluyum. En önemlisi şampiyon olmamızdı. Kendi adıma ve tüm takım adına çok mutluyum.

Dorukhan Toköz: Çok mutluyuz. Horonu pek bilmiyorum ama bilen arkadaşlardan bir şeyler kapmaya çalışıyoruz.

Abdülkadir Ömür: Yıllardır bu anı bekliyoruz! Sabaha kadar eğlenmek istiyoruz.

Anastasios Bakasetas: Çok eğleniyorum, ortam mükemmel. İnanılmaz bir atmosfer var.

İsmail Köybaşı: Real Madrid şampiyon olsa bence bunu yaşayamaz. Harika bir atmosfer. Herkesin gözleri pırıl pırıl. Bunu parayla satın alamazsınız. Biz çok güzel bir aileyiz.

Gözden kaçırmayın

Trabzonspor'un kiralık oyuncusu Puchacz kalacak mı? Trabzonspor'un kiralık oyuncusu Puchacz kalacak mı?

Ahmetcan Kaplan: Trabzonspor'un altyapısında yetiştim, bu hisler benim için çok özel. Galatasaray maçı kırılma anıydı, geriden gelip kazandık. Deplasmandaki Fenerbahçe maçında 3 puanı kaçırdığımız için üzgündük ama 1 puan aldık. Herkes elinden gelenin en iyisi yaptı.