Trabzon haber: Trabzonsporlu oyuncu Lahtimi neden oynamıyor? Merak edilen soruya açıklama geldi!

Trabzonspor’un yeni sezonda transfer ettiğini genç oyuncu Montasser Lahtimi’nin neden maçlarda yer almadığı merak konusu oldu. Taraftarlar tarafından çokça sorulan bu sorunun cevabını Giray Kaçar açıkladı.

Montasser Lahtimi’nin son durumuyla ilgili şu açıklamaları yapan Kaçar, “Oyuncu çok çalışıyor ve top tekniği mükemmel. Antrenmanlarda da iyi. Ama mutlaka eksik yönleri var. Mutlaka Abdullah Avcı onu oynattığı zaman takıma eksisi artısına göre daha fazla olduğunu düşündüğü için oynatmadığını düşünüyorum. Hazır değildir.” dedi.

20_5461968222

Oyuncunun hazır olduğu zamanı Avcı bilir

Konuşmalarının ardından Kaçar şu açıklamalarda bulundu: “Mesela Abdullah Avcı şunu söylüyor, ‘Lahtimi’yi konuşuyorsunuz konuşuyorlar ama Lahtimi’nin son durumunu kimse bende daha iyi bilemez. Lahtimi ne zaman hazır olacak ne zaman ben geniş sahada bu oyuncu hazır olur ben o zaman Lahtimi’yi sahneye koyacağım.’ diyor.”

Fb1GnVcX0AEHXLK

Ulaş Özdemir'den Trabzonspor-Hull City maçına dair çok özel açıklamalar Ulaş Özdemir'den Trabzonspor-Hull City maçına dair çok özel açıklamalar

Lahtimi’nin kararını Avcı verecek

Oyuncunun gayet istekli olduğunu vurgulayan Kaçar, “Antrenmanındaki pozisyonlarda hiçbir problem yok. Oyuncu gayet istekli, arzulu çalışkan. Bazen antrenmanlarda şov yapıyor. Bize bunların bilgisi geliyor. Ancak kararı Abdullah Avcı verecek.” İfadelerini kullandı.