Ferencvaros maçının ardından Trabzonspor'un başarılı oyuncusu Trezeguet, açıklamalarda bulundu.

UEFA Avrupa Lig H Grubu 6. haftasında Trabzonspor sahasında Macaristan ekibi Ferencvaros'u ağırladı.  Müsabaka bordo-mavililerin 1-0 üstünlüğüyle sona erdi. Fırtına yoluna Konferans Ligi'nde son 32 turunda devam edecek. Maçın ardından Trabzonspor'un Mısırlı futbolcusu Trezegeut açıklamalarda bulundu.

Trezeguet 3 puana dikkat çekti

Trezeguet 3 puanın önemine vurgu yaparak, “3 puan aldığımız için mutluyuz. Bu 3 puanla beraber bir sonraki aşamaya geçtik. Bu önemli bir 3 puandı. Şimdi önümüzdeki lige odaklanıyoruz." dedi.

Yusuf Yazıcı eski performansını mumla arıyor! Yusuf Yazıcı eski performansını mumla arıyor!

"Gol ve asist için açım"

Performansı hakkında yapılan eleştirilere Trezeguet, "Açıkçası her maç takım için elimden gelen en iyisini yapmaya çalışıyorum. Elbette gol atmak için asist yapmak için açım. Bunları yapmayı arzuluyorum. Ama gol ya da asist yapamadığım zamanlar takım için ne yapılması gerekiyorsa onu yapmaya çalışıyorum. Benim görevim sadece gol atmak veya asist yapmak diye yorumlamayalım. Aynı zamanda takıma en iyi olabildiği şekilde yardımcı olmaya çalışıyorum. Top bende değilken de takıma yardımcı olmaya çalışıyorum. Umarım takım için en iyisi olur.” yanıtını verdi.