Cornelius milli takımdan arkadaşı Larsen için çok ilginç bir açıklama yaptı.

Adı Trabzonspor ile anılan Danimarkalı oyuncus Larsen için flaş bir açıklama geldi. Karadeniz devinin forveti Cornelius kendisine yöneltilen Larsen sorusuna esprili bir dille hocayla konuştum diyerek yanıt verdi.

andreas-cornelius-trabzonspor-1631129348-70716

Cornelius, Danimarka Milli Takımı’nın kampında kendisine Larsen’in transferini soran Trabzonsporlu taraftarlara gülümseyerek “Bonservisi elinde. Hocayla konuştum, alacak!” cevabını verdi.

Uzun süredir Trabzonspor Futbol İzleme Komitesi tarafından takip edilen Stryger Larsen, Uluslar Ligi'nde de canlı olarak izlendi. Hem sağ hem de sol bekte oynayan Danimarkalı futbolcu, merkez bek bölgesinde de oynayabiliyor. Abdullah Avcı'nın birçok farklı pozisyonda oynadığı için transfer etmek istediği Larsen ile ilgili olarak Trabzonspor ekipleri devreye girdi.

Trabzonspor'da Djaniny Gidiyor Sörloth Geliyor Trabzonspor'da Djaniny Gidiyor Sörloth Geliyor

1Cornelius-Cheltenham-Copy

Bir gün önce Danimarka milli takımının kampını ziyaret eden ve antrenmandan sonra ona imza attıran bordo mavili futbol taraftarları, Cornelius'a "Larsen'i satın alıyor muyuz?" diye sorarken, Fırtına yıldızı gülümsedi ve “Satın almaya gerek yok. Bonservisi elinde. Hocayla konuştum, alacak!”

Jens Stryger Larsen (2)

‘Çok iyi anlaşıyoruz’

Udinese ile kontratı sona eren 31 yaşındaki Larsen ise Trabzonspor formalı taraftarları Danimarka Milli Takımı’nın idmanında görünce şaşırdı. Transferle ilgili yorum yapmayan tecrübeli savunmacı, “Cornelius ile çok iyi anlaşıyoruz. Şampiyonlar Ligi’nde oynamayı elbette isterim” dedi.