Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Bakasetas transferi hakkında konuştu

Trabzonspor'un yıldız futbolcusu Anastasios Bakasetas'tan transfer açıklaması geldi. Yunan oyuncu kendi ülkesinin basınına yaptığı röportajda hem şampiyonluğu hemde transferi hakkında konuştu.

Şampiyonluk kutlamalarını değerlendiren Bakasetas, "Şampiyonluk kutlamalarında zeybek dansı yapmamın arkasında bir hikaye var. Başlangıçta daha eğlenceli bir şarkı koymuştum. Ancak Manolis Siopis bana zeybek fikrini verdi ve ben de onu seçtim. Gerçekten çok eğlendim. İnsanlar da beğendi ve eşsiz bir andı. Bütün bu kutlama harikaydı. Trabzon hakkında size ne söylesem az. Bütün şehir takımın arkasında. Yarım milyon insan var ve hepsi Trabzonsporlu. Çok fazla beklenti vardı ve bu bir felaketti. Dışarı çıkamıyorduk. Her yerde fotoğraf çektirmek istiyorlardı. İnsanlar bizi antrenman odasında bekliyorlardı. Verdiğiniz neşeyi görüyordunuz." şeklinde konuştu.

Transferle ilgilide önemli açıklamlarda bulunan Bakasetas, "Ne olacağını göreceğiz. Takımda çok mutluyum. Kulüp için çok iyi bir teklif gelirse kendi sınırlarımı ve ne kadar ileri gidebileceğimi de görmek isterim. Ne yapılacaksa iyiliğimiz için yapılacaktır." ifadelerini kullandı.

Marc Bartra kimdir? kaç yaşında, nereli? Marc Bartra kimdir? kaç yaşında, nereli?

Bu sezon 43 maça çıkan yıldız oyuncu 9 gol ve 8 asist kaydetti.