Forvete takviye düşünen Trabzonspor Umut Bozok için yeniden girişimlere başladı. Bordo mavili takım çok sayıda maça çıkacağı bu sezon için takviye yapacak.

Spor Toto Süper Lig'e iki de iki yaparak başlayan Trabzonspor, geçen sezon bıraktığı yerden devam ediyor. Yaptığı transferlerde ince eleyip sık dokuyan bordo mavili takım forvet transferini de aynı şekilde yapacak.

umut bozok trabzonspor transfer (1)-1

Teknik direktör Abdullah Avcı'nın istekleri doğrultusunda arayışlarını sürdüren bordo maviler, transferde büyük rol oynamaya devam ediyor. Trabzonspor, Umut Bozok için temaslarını yoğunlaştırırken, Galatasaray da devreye girdi. Fırtına, dün kulübü Lorient'e forvet için resmi bir teklifte bulunmuştu ve beklemedeydi.

umut bozok trabzonspor transfer (2)

Trabzonspor'dan yeni teklif

Sabah'ın haberine göre Trabzonspor, Umut Bozok için kulübü Lorient'e 2 milyon Euro'luk transfer teklifinde bulunmuştu. Umut Bozok'a 2 milyon Euro teklif eden Trabzonspor, transferde teklifini artırdı ve 2 milyon Euro'nun üzerinde anlaşmaya varıldı.

umut bozok trabzonspor transfer (3)

Bordo mavililer daha önce Umut'a 1 milyon Euro teklif etmişti. Umut Bozok ile Trabzonspor arasında maaş konusunda anlaşmaya varılması halinde Kopenhag maçından sonra resmi imzalar atılacak. Geçen sezon Kasımpaşa'da attığı 20 golle Süper Lig'in gol kralı olan gurbetçi futbolcunun transferinin mutlu sona çok yakın olduğu belirtildi.

Trabzonsporlu Futbolcu Paylaştı! Taraftar Bayram Etti... Trabzonsporlu Futbolcu Paylaştı! Taraftar Bayram Etti...

Galatasaray'ın teklif ettiği maaş konusunda anlaşamayan Umut Bozok, sarı kırmızılılardan yıllık 1,5 milyon Euro maaş talep etti.