Trabzonspor resmi ürünleri üzerinden dolandırıcılık yapan şahsı tespit ettiklerini duyurdu. Dolandırıcılık yapan şahıs hakkında yasal işlemlere başvurulduğu ifade edildi.

Trabzonspor'dan Edin Visca'nın sakatlığı hakkında ilk açıklama! Trabzonspor'dan Edin Visca'nın sakatlığı hakkında ilk açıklama!

Trabzonspor'un konuyla ilgili resmi sitesinde şu açıklama yapıldı:  

"Kulübümüzün tescilli markası TS Club’a ait lisanslı ürünleri bir paket haline getirip belirli bir ücret karşılığında ülkemizin çeşitli yerlerine hediye olarak gönderdiğini söyleyerek dolandırıcılık yapan şahıslar tespit edilmiş olup taraftarlarımızdan gelen ihbarlar doğrultusunda (0536 … 41 68 telefon numarası ve A.Y isimli şahıs üzerinden) ürün satışı gerçekleştirenlerle ilgili yasal işlemler başlatılmıştır.

Bir kez daha hatırlatmak isteriz ki; kulübümüzün telefon veya ev/iş yeri ziyaretleri üzerinden hediye paketi, forma, kaşkol gibi ürün satışı yoktur. Trabzonspor Dergisi ve TS Club’a ait çağrı merkezleri dışında (0 212 981 1967 ve 0 850 532 1967) herhangi bir telesatış hattımız bulunmamaktadır.

Yukarıda belirtilen telefon numaraları dışında sizleri arayarak kulübümüz adına satış gerçekleştirdiğini beyan edenleri Halkla İlişkiler Birimimize ihbar etmenizi önemle rica ederiz."