Yedek kalecileri Erce Kardeşler ve Arda Akbulut'la yollarını ayıran Trabzonspor kaleci transferi için İrfan Can Eğribayat ile temasa geçti.

Fırtına Antalyaspor maçı hazırlıkların başladı Fırtına Antalyaspor maçı hazırlıkların başladı

Trabzonspor, Erce Kardeşler'i Hatayspor'a sattı ve Arda Akbulut'u Bandırmaspor'a kiralık olarak gönderdi. Muhammet Taha Tepe'yi kamptaki ikinci kaleci olarak değerlendiren Abdullah Avcı, kaleci rotasyonu için başka bir isim düşünüyor. Adı uzun süredir gündemde olan İrfan Can Eğribayat konusunda temaslar devam ediyor.

Göztepe'den ayrılmak isteyen ve bu talebini 2 kez İzmir ekibine ileten 24 yaşındaki İrfan Can'ın transfer ücreti 2 milyon Euro olarak belirlendi. Bordo-Mavililer bu rakamı çok yüksek bulurken, Göztepe'nin Trabzonspor'dan kiralık 2 genç oyuncu istemesi planları değiştirdi.

Enis Destan'ın yanı sıra Batuhan Kör ve Kerem Şen gibi isimlerle de ilgilenen İzmir ekibine swap artı para formülü sunulacak. Önümüzdeki günlerde her iki tarafın da daha somut adımlar atması beklenirken, İrfan Can'ın yanı sıra Rizespor'dan Gökhan Akkan ve Tarık Çetin de Trabzonspor'un gündemindeydi.