Trabzonspor'dan ayrılması beklenen Flavio, İstanbul'da menajeri ile görüştü, yanlarında takımdan sürpriz bir isim daha vardı

Trabzonspor'dan ayrılması beklenen ve kampa dahil edilmeyen Brezilyalı orta saha oyuncusu Flavio Mederios, önceki gün ülkesinden Brezilya'ya geldi. Başarılı orta saha oyuncusu İstanbul'da menajeri ile buluştu.  Geçtiğimiz sezonu Giresunspor'da geçiren Flavio'nun yeşil beyazlı ekiple görüşmeleri devam etmesine rağmen, kulüpten alacakları bulunduğu ve bunların belirtilen sürede ödenmemesi nedeniyle transfere olumsuz baktığı da öğrenildi.

Trabzonspor'un Akyazı'da turu geçeceğine inanç tam! Trabzonspor'un Akyazı'da turu geçeceğine inanç tam!

Flavio'nun İstanbul'da da birkaç takımla görüşme yaptığı öğrenilirken, en sıcak baktığı kulüplerden biri Trabzonspor'da birlikte oynadığı yine Brezilyalı takım arkadaşı Marlon'un transfer olduğu Ankaragücü. Başkent ekibi, tecrübeli oyuncuya teklifini sundu ve cevap bekliyor. Bu süreçte Marlon'un da takımda olması transferi olumlu yönde etkiledi. Öte yandan İstanbul'da menajeri ile transfer görüşmeleri gerçekleştirirken takım arkadaşlarından biri daha Flavio'ya eşlik etti. Slovenya kampının bitmesi ile izne ayrılan Vitor Hugo'da İstanbul'a geldi. Yakın arkadaşlar İstanbul'da buluştu ve görüşmelerin ardından birlikte vakit geçirip eğlendi.

WhatsApp Image 2022-07-18 at 11.49.47