Süper Lig'de gelecek sezon transfer çalışmalarına aralıksız devam eden Trabzonspor sol bek transferinde hata yapmak istemiyor.

Spor Toto Süper Lig’de uzun aradan sonra şampiyon olan Trabzonspor bu başırısını gelecek sezonda da sürdürmek istiyor. Fırtına hem şampiyonlar ligi hem Süper Lig'de mücadele edeceği için alternatifli bir kadro kurmak istiyor. Özellikle geride kalan sezon içinde sol bek mevkiinde sorunlar yaşanmıştı. Abdullah Avcı bu sorunları tekrar yaşamamak için net transferler istiyor. Trabzonspor yönetimi bu doğrultuda mesaisini sıkılaştırdı.

abdullah avcı 22-1

Trabzonspor önce iç transfer yöneldi

Gidecek oyuncular, gelecekteki transferler ve kalması planlanan isimler için görüşmeler planlandı. Özellikle sözleşmesi sona eren Anthony Nwakaeme epey bir süre geçti ve henüz somut bir adım atılmadı. Şu anda Nwakaeme'yi resmi bir karar bekliyor. Aynı zamanda, kiralık sözleşmeleri sona eren Puchacz ve Stefano Denwsil için müzakereler yeniden açıldı ve nihai kararlar için görüşmeler yapıldı. Ancak transfer teklifi alan oyuncular da var.

ahmet ağaoğlu-2

Abdülkadir ve Uğurcan transfer olabilir

Abdülkadir Ömür, Uğurcan Çakır ve Ahmetcan Kaplan gibi yerli yıldızlar birçok Avrupa kulübü tarafından aranıyor. Teknik Direktör Abdullah Avcı bu 3 ismi kaybetmek istemiyor. Ancak kulübün çıkarları doğrultusunda yapılan iyi tekliflere 'hayır' demeyi doğru bulmuyor. Hem ayrılanların hem de gitmesi muhtemel isimlerin değiştirilmesi için çalışmalar devam ediyor. Bu konuda kulübün ekonomik gerçeklerine göre hareket ediyoruz. Çok fazla para harcamak istemiyoruz. Nokta atışı transferler planlayarak yapmak istiyoruz.

Trabzonspor Rota Akçaabatlılar Derneği'nden Trabzon'da Muhteşem Festival Trabzonspor Rota Akçaabatlılar Derneği'nden Trabzon'da Muhteşem Festival

uğurcan abdülkadir

Abdullah Avcı yeni sezon hazır bir takım istiyor

Abdullah Avcı; Sol bek, merkez bek, sağ bek, hücum kanadı ve forvet hattına takviye bekliyor. Ancak sürpriz ayrılıklar varsa buna göre alternatif bir liste hazırlanması düşünülüyor. Tüm bu transfer çalışmalarının 1 ay içerisinde tamamlanacağı vurgulanıyor. Özellikle kadronun 30 Temmuz'da Süper Kupa'da Sivasspor finaline, 5 Ağustos'ta ligin başlamasına ve Şampiyonlar Ligi play-off'larına hazır olması isteniyor.

ALİOSKİ-1

ALIOSKI İLE GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR

Bordo-mavililerin transferinde görüşmeler sürüyor. Alioski, sol kanat için ilk aday. Şimdi de teknik direktör Abdullah Avcı da transfer görüşmelerine katılıyor. Hatta Avcı'nın Alioski ile görüşmelere dahil olduğu da bildirildi.