Trabzonspor, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un söylemlerine bakın nasıl cevap verdi.

Trabzonspor'un son transferlerinden Maxi Gomez, daha önce Fenerbahçe'nin gündemine gelmiş ve hatta basın mensupları transferi bitti şeklinde servis etmişti. Gomez'i Türkiye'ye getiren uçak ise Trabzonspor için getirmiş Uruguaylı futbolcununun ilk sözleri ise "Bize her yer Trabzon" olmuştu..

Bu olaylar üzerine Fenerbahçe camiasında hareletli anlar yaşanmış tepkilerin çoğaldığı taraftarı sakinleştirmek için hızla Batshuayi transfer edilmiş fakat bu transfer tepkilerin çoğalmasına neden olmuştu. Öyle ki kısa süre içinde Ali Koç istifa etiketi Türkiye gündemine yerleşti.

Dün Kayserispor ile oynanan karşılaşmayı 2-0 yenen Fenerbahçe'nin başkanı maçtan sonra, sorulara cevap verdi. İki gün boyunca sessizliz kalan Koç, maçın ardından konuşmayı tercih etti ve nedense tüm açıklaması Trabzonspor üzerine oldu. Koç, "Yok efendim bazı oyuncular formayı giymeden gol atarmış, bizim hocamız Maxi Gomez'i istemedi. Trabzonspor'un 8 şampiyonluğu ne kadar gerçekse, Gomez'i elimizden aldığı da o kadar gerçek" açıklamasını yaptı.

Daha önce Ne Trabzonspor başkanı ne de kulüpten Gomez'i Fenerbahçe'nin elinden aldık diye resmi bir açıklama yapılmamasına rağmen Ali Koç'un yaptığı bu anlamsız sözlü saldırıya Trabzonspor ise günaydın mesajı ile cevap verdi. Bordo Mavili kulüp bu sabah yaptığı paylaşımda, 

"Sekiz şampiyonluğumuzun gerçekliği kadar güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle. Mutlu Pazarlar Trabzonspor Ailesi" yazarak Gomez'in fotoğrafını paylaştı.

Trabzonspor Kayserispor Maçı Hazırlıklarına Devam Ediyor Trabzonspor Kayserispor Maçı Hazırlıklarına Devam Ediyor

FbzJCPfXkAY6GsP